موج
کدخبر : ۳۹۲۳۷۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-392376

شاپور بدیعی:

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد بیان کرد: خدمات این مراکز تحت پوشش سازمان‌های بیمه گر است و در حال حاضر مدیریت مناسبی در روند خدمات رسانی به بیماران مبتلا به کرونا در سطوح سرپایی و بستری در حال انجام است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، شاپور بدیعی فرمانده قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا دانشگاه علوم پزشکی مشهد اعلام کرد: مراکز سی تی اسکن بیماران مبتلا به کرونا در شهر مشهد به ۲۰ مرکز افزایش یافت.

بدیعی در ادامه این خبر افزود: ۱۳ بیمارستان شامل امام حسین (ع)، هاشمی نژاد، امام رضا (ع)، قائم (عج)، موسی بن جعفر (ع)، ثامن الائمه (ع)، فارابی، شریعتی، طالقانی، مهر، رضوی، ناظران و اکبر نسبت به انجام سی تی اسکن از بیماران مبتلا به کرونا اقدام می‌کنند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد همچنین اضافه کرد: همچنین ۳ مرکز تصویربرداری شامل رازی پرتو گستر (عارف)، پارسیان، نور و ۴ درمانگاه شهید علی نجفی، امام حسین (ع)، قمر بنی هاشم و رضا خدمات سی تی اسکن به بیماران کرونا ارائه می‌دهند.

وی بیان کرد: خدمات این مراکز تحت پوشش سازمان‌های بیمه گر است و در حال حاضر مدیریت مناسبی در روند خدمات رسانی به بیماران مبتلا به کرونا در سطوح سرپایی و بستری در حال انجام است و در قرارگاه عملیاتی نیز در صورت بروز هر گونه مشکل به صورت شبانه روزی نسبت به رفع آن اقدام می‌شود.

بدیعی در خاتمه تاکید کرد: با توجه به روند افزایشی ابتلا و تعداد بیماران بستری و سرپایی در مناطق زیر پوشش دانشگاه، از مردم عزیز درخواست دارم که با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، اجتناب جدی از حضور در دورهمی ها، استفاده از ماسک و حفظ فاصله اجتماعی، در کاهش چرخه انتقال ویروس کرونا مشارکت داشته باشند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها