موج
کدخبر : ۳۹۲۲۷۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-392272

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم از اجرای ۳۷۰ ماموریت کلان در سال ۱۴۰۰ توسط سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، پیام جوادیان با تاکید بر لزوم فرآیند برنامه‌ریزی و برنامه‌محوری در فضای سبز اظهار کرد: بر همین اساس طی سال‌های اخیر تمام برنامه‌های سازمان براساس برنامه‌ریزی و کنترل پروژه بوده است.

وی با باین اینکه از سال ۱۳۹۵ هر سال یک سند راهبری برای سازمان تهیه شده و طبق این سند برنامه‌‌ها پیگیری، هدفگذاری و زمان‌بندی شده است ادامه داد: در دوره اخیر مدیریت شهری سازمان پارک‌ها و فضای سبز اولین سازمانی بود که نسبت به استقرار سیستم کنترل پروژه اقدام کرد.

مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز افزود: نقشی که برنامه محوری و متکی بودن به تدوین و اجرای دقیق برنامه‌ها، در تحول و توسعه ایفا می کند بر کسی پوشیده نیست از این جهت برنامه‌های راهبردی سالانه و سند چشم‌انداز فضای سبز شهر قم مبنای فعالیت‌های سازمان بوده است.

جوادیان با اشاره به برنامه‌های پیش‌بینی شده سازمان در سال ۱۴۰۰ گفت: مجموعا بیش از ۳۷۰ ماموریت در حوزه سازمان پارک‌ها برای سال ۱۴۰۰ تعریف شده که پیشرفت فیزیکی و ریالی آنها به صورت دقیق و ماهانه پیگری می شود.

وی رشد و توسعه فضای سبز شهر قم در سال‌های گذشته را ثمره‌ی نگاه علمی و برنامه‌محوری دانسته و ابراز داشت: با همراهی و نگاه مجموعه شهرداری قم و به ویژه جناب آقای دکتر سقائیان‌نژاد شهردار محترم قم گام‌های بزرگی در زمینه فضای سبز شهر قم برداشته شده است که چهره‌ی شهر قم را تغییر داده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها