موج
کدخبر : ۳۹۱۸۷۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-391878

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان خبرداد

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان با اشاره به فوت هفت بیمار دیگر در ۲۴ ساعت گذشته ، گفت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته یک هزار و ۹۱۲ مورد بود که ۲۹۲ نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.

به گزارش خبرگزاری موج همدان و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان، محمد طاهری سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان روز جمعه با اشاره به آخرین وضعیت کرونا در استان، افزود: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته یک هزار و  ۹۱۲ مورد بود که ۲۹۲ نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.

 سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت که با فوت هفت بیمار دیگر در ۲۴ ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان از ابتدای اپیدمی ویروس تاکنون به ۲ هزار و ۴۹۳ مورد رسیده است.

وی گفت: همچنین با شناسایی ۶۱۶ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در این استان، مجموع بیماران بستری مثبت به ۲۲ هزار و ۷۲۱ و بیماران سرپایی مثبت به ۶۲ هزار و ۴۴۰ فر رسید.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار داشت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته یک هزار و  ۹۱۲ مورد بود که ۲۹۲ نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.

طاهری افزود: ۱۹ بیمار مبتلا به کرونا در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی استان بستری هستند و در مجموع وضعیت جسمی ۴۳ بیمار بستری در بیمارستان های استان وخیم گزارش شده است.

طاهری درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد یک هزار و ۱۱۶، بهار یک هزار و ۱۶۵، تویسرکان یک هزار و ۲۴۲، رزن ۹۳۴، درگزین ۳۱۳، فامنین ۳۵۳ و کبودراهنگ یک هزار و ۱۹۳ نفر است.

وی افزود: همچنین تاکنون چهار هزار و ۳۶۴ نفر در ملایر، ۲ هزار و ۷۷۴ نفر در نهاوند و هشت هزار و ۷۵۹ نفر نیز در شهرستان همدان به ویروس کرونا مبتلا و بستری شده اند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها