موج
کدخبر : ۳۹۱۴۷۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-391472

معاون فرهنگی اجتماعی اوقاف استان قم با اشاره به طرح اعزام مبلغ برای روضه‎های خانگی از سوی این اداره کل گفت: بر این اساس ۲۵ نفر از مبلغان در این طرح شرکت کرده‎اند که امکان افزایش آنها وجود دارد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، حجت‎الاسلام والمسلمین جباری در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری سیمای مرکز قم اظهار کرد: بقاع متبرکه برنامه‎های مختلفی را به مناسبت‎های گوناگون از جمله ماه محرم و صفر تدارک می‎بینند که البته با توجه به وضعیت قرمز کرونایی در قم، متناسب‎سازی با این شرایط صورت گرفته است.

وی افزود: یکی از این اقدامات، حضور جدی مبلغان و مراکز فرهنگی بقاع متبرکه در فضای مجازی است که با تولید و توزیع محتوای متناسب با ایام و اقشار مختلف در سطح گسترده اجرایی شده است.

معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان قم با اشاره به طرح اعزام مبلغ برای روضه‎های خانگی از سوی این اداره کل گفت: بر این اساس ۲۵ نفر از مبلغان در این طرح شرکت کرده‎اند که امکان افزایش آنها وجود دارد.

وی ادامه داد: اعزام مبلغ برای زندانیان، از دیگر طرح‎های اوقاف استان قم در محرم امسال است.

جباری با تاکید بر رعایت دستورالعمل‎های بهداشتی از سوی مراکز افق بقاع متبرکه و همه اماکن مربوط به اوقاف عنوان کرد: هیئت‎های عزاداری که در بقاع متبرکه امامزادگان برنامه‎های خود را اجرایی می‎کنند نیز موظف به رعایت این پروتکل‎ها هستند که مهمترین آنها، اجرای برنامه‎ها در فضای باز است.

معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان قم تصریح کرد: ارائه مشاوره خانواده و روانشناختی با حضور کارشناسان مجرب، از جمله برنامه‎های جانبی سوگواره بصیرت عاشورایی است که طی ماه‎های محرم و صفر اجرایی می‎شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها