موج
کدخبر : ۳۹۱۴۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-391435

بهروز ندایی:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: با توجه به وضعیت فوق بحرانی در استان اجتماع تاسوعا و عاشورای حسینی در اردبیل برگزار نمی شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، بهروز ندایی ، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: با توجه به‌ وضعیت بحرانی استان، تصمیمات ستاد مدیریت و کنترل بیماری کرونا به طور قاطعانه عملیاتی می شود و این ستاد به صورت ۲۴ ساعته فعال است و در ۲۴ ساعت گذشته ۱۸۰ نفر بستری شده و ۱۷ نفر فوت کرده اند.

وی به اجرای طرح محدودیت تردد اشاره کرد و ادامه داد: اجازه ورود و خروج به خودروها به استان و از استان داده نمی شود تا بتوانیم زنجیره انتقال این ویروس را کنترل و قطع کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل از تعطیلی اصناف در سطح استان همگام با کشور به مدت 6 روز از دوشنبه تا پایان شنبه خبر داد و اظهار کرد: فعالیت اصناف به جز اصنافی که مایحتاج ضروری مردم را تامین می کنند از جمله نانوایی ها ، داروخانه ها و سوپرمارکت ها ، مراکز و فروشگاه های پروتینی و سرای سالمندان تا آخر روز شنبه تعطیل است.

ندایی تصریح کرد: مردم حتی الامکان به غیر از کارهای ضروری از خانه بیرون نیایند و عزاداری هم در فضای باز با فاصله چهار متری انجام شود.

وی گفت: در راستای نظارت نیز اکیپی متشکل از نماینده فرمانداری، دانشگاه ، هلال احمر ، نیروی انتظامی و سپاه در سطح شهر بازرسی می کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها