موج
کدخبر : ۳۹۱۳۸۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-391384

موسی‌الرضا حاجی بگلو:

سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد عنوان کرد: در شرایط بحرانی مشهد از نظر شیوع کرونا، همدلی و همراهی با دستگاه‌های متولی لازم می باشد و این روزها، روزهای بحران زده است و همه باید برای خدمت رسانی به مردم تلاش کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، موسی‌الرضا حاجی بگلو سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد اعلام کرد: شورای ششم این شهر با تمام توان آماده همکاری و تعامل با استانداری خراسان رضوی در زمینه پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا ست و از هیچ کمکی در این زمینه دریغ نمی‌شود.

موسی‌الرضا حاجی بگلو در ادامه افزود: در شرایط بحرانی مشهد از نظر شیوع کرونا، همدلی و همراهی با دستگاه‌های متولی و استانداری از اهمیت خاصی برخوردار است زیرا نواقص و مشکلات بر گردن استاندار انداخته می شود.

وی همچنین گفت: این در حالی است که استانداری به خوبی کار را در دست گرفته لذا در شرایط فعلی نقد غیرمنصفانه کسانی که در خط مقدم مبارزه با کرونا مشغول فعالیت هستند، کار غیراخلاقی است و منجر به تضعیف روحیه و گسترش ناامیدی می‌شود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به انتقاد یکی از اعضای این شورا از عملکرد استاندار خراسان رضوی در مبارزه با کرونا گفت: این انتقاد فردی بوده و شورای شهر هیچگاه مواضع خود را فردی بیان نمی کند بلکه مواضع شورا به صورت جمعی و از زبان سخنگو بیان می شود.

وی افزود: در شرایط بحرانی قرار داریم و کار نیز سنگین است لذا ضعف‌هایی نیز وجود دارد اما باید با حمایت، همدلی و با نگاه تعاملی یاریگر ستاد مبارزه با کرونا و کادر درمان باشیم.

حاجی بگلو ادامه داد: شرایط کشور شرایط خاصی است و دستگاه های اجرایی نیز با کمبود اعتبارات روبرو هستند اما در شرایط بحرانی باید ظرفیتها و امکانات موجود باید به کار گرفته شوند و شهرداری نیز در این شرایط پای کار است.

حاجی بگلو تصریح کرد: روز گذشته در جلسه علنی شورای شهر لایحه دوفوریتی شهرداری مبنی بر کمک ۵۰ میلیارد ریالی به مقابله با کرونا تصویب شد و علاوه بر کمک مالی، مقرر شد کارکنان شهرداری نیز با ماموریت در اختیار ستاد مبارزه با کرونا در استان قرار گیرند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد افزود: همچنین اماکن و امکانات شهرداری نظیر سوله های بحران در اختیار ستاد مبارزه با کرونا قرار گرفت و تعطیلی و محدودیت فعالیت ناوگان حمل و نقل عمومی نیز به تصویب رسید.

حاجی بگلو در خاتمه خاطر نشان کرد: این روزها، روزهای بحران زده است و همه باید برای خدمت رسانی به مردم تلاش کنیم لذا مواضع رسمی شورا در حمایت از استاندار را اعلام و از زحمات ستاد مقابله با کرونا خراسان رضوی و کادر درمان قدردانی می‌کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها