موج
کدخبر : ۳۹۰۶۷۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-390676

واکسیناسیون مدیران و کارکنان اداره کل استاندارد استان یزد انجام شد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد به نقل از اداره روابط عمومی واطلاع رسانی استاندارد استان یزد، به منظور مقابله و ایمن سازی کارکنان و مدیران در برابر ویروس منحوس کرونا، دوز اول این واکسن به آنان تزریق شد.

برپایه این گزارش، از ابتدای شیوع بیماری کووید 19 در اسفند 1398 این اداره کل با وجود خطرات بسیار در خصوص احتمال مبتلا شدن به این ویروس،  کار نظارت و بازرسی از واحدهای تولیدی و خدماتی و هم چنین نمونه برداری از سطح بازار را تعطیل نکرد ومقوله کنترل خود را به منظورراحتی شهروندان، با خطر پذیری بسیار ادامه داد.

برهمین اساس، این اداره کل استاندارد یزد برای این که برای انجام ماموریت های محوله به منظور اطمینان از حفظ استمرار کیفیت توسط واحدهای تولیدی و خدماتی مطمئن باشد، با پیگیری هایی که انجام داد توانست موافقت مسئولین مرکز بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان یزد را زودتر از موعد مقرراخذ، تا ریسک ابتلا به این ویروس منحوس را برای کارکنان و همچنین ارباب رجوع به حد اقل برساند.

مدیرکل اداره استاندارد استان یزد در حاشیه واکسیناسیون کارکنان و مدیران این نهاد دولتی، به خبرنگار اداره روابط عمومی واطلاع رسانی گفت: از جمله راهبردهای مهم مجموعه ی استاندارد، ایجاد آرامش در جامعه و فراهم نمودن امنیت مصرف به ویژه در حوزه ی صنایع غذایی و بهداشتی برای مردم می باشد، که با مقاوم شدن کارشناسان و بازرسان این اداره کل در برابر این بیماری،  این مهم زودتر و بهتر محقق می شود.

محمد رضا زارع بنادکوکی در پایان ضمن تشکر از همکاری های خوب کادربهداشتی، مسئولین و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی استان یزد افزود: به امید روزی هستیم که در وهله اول ریشه این ویروس منحوس از جامعه کنده شود و در مرتبه بعد تمامی افراد جامعه بتوانند در برابر این بیماری واکسینه شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها