موج
کدخبر : ۳۹۰۵۱۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-390517

استاندار کرمانشاه:

استاندار کرمانشاه گفت : با توجه به اینکه از سال ۹۶ تاکنون ۶۰۰ واحد راکد در سطح استان احیا شده تا پایان سال ۱۸۳ واحد راکد کشاورزی، صنعتی و گردشگری دیگر هم احیا خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، هوشنگ بازوند در نشست ستاد تسهیل کرمانشاه از احیا ۱۸۳ واحد راکد کشاورزی، صنعتی و گردشگری کرمانشاه تا پایان سال جاری خبر داد و ابراز داشت:  احیا واحدهای راکد جزو اولویت‌های کاری در کرمانشاه قرار دارد و بر این مبنا امسال ۱۵۰ واحد از ۳۱۵ واحد راکدی که در بخش کشاورزی استان داریم، احیا شود و همچنین احیا ۳۰ واحد راکد صنعتی و سه واحد راکد گردشگری نیز در دستور کار تیم اقتصادی استانداری کرمانشاه و دستگاه های مربوطه قرار دارد.

استاندار کرمانشاه با اشاره به ظرفیت واحدهای راکد برای توسعه اقتصادی و اشتغالزایی گفت: باید برای احیا هر یک از واحد های راکد به صورت تخصصی وارد میدان شویم و راهکارهایی جداگانه در نظر بگیریم.

بازوند یکی دیگر از ملزومات فعال کردن واحدهای راکد را وجود مدیران ریسک‌پذیر در استان چه در دستگاه‌ها و چه دربانک‌ها دانست و خاطرنشان کرد: مدیران باید در این شرایط سخت برای کمک به احیا واحدهای راکد استان حاضر به هزینه کردن باشند.

وی همچنین خواهان افزایش اختیارات ستاد استانی تسهیل و رفع موانع تولید شد و گفت: باید در سطح ملی برای این موضوع چاره اندیشی شود.

آیا این خبر مفید بود؟

پربازدیدترین گروه

گفتگو

ارسال نظر:

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

گفتگو

دیگر رسانه ها

`