موج
کدخبر : ۳۹۰۳۱۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-390313

فرمانده انتظامی مازندران خبر داد:

فرمانده انتظامی مازندران اشاره به انهدام باند اخلال در نظام توزیع اقلام واحدهای تولیدی کشور از دستگیری 4 متهم از اعضای این باند خبر داد و گفت: با پلمب انبارها متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، سردار مرتضی میرزایی اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر دپوی نهاده های دامی قاچاق در انبارهای یک واحد صنعتی و تولیدی در شهرستان سوادکوه شمالی، موضوع در دستور کار پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت.

وی ادامه داد: کارشناسان پلیس امنیت اقتصادی استان با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی دریافتند، افرادی با تشکیل باند به صورت غیرقانونی و خارج از ضوابط مربوط از طریق رانت اقدام به دپوی نهاده های دامی در انبارهای یک شرکت صنعتی و تولیدی کرده و در فرصت های مناسب نهاده های دامی را در بازار آزاد این استان و تهران به فروش می رسانند.

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به کشف این انبارها از بازرسی آنها با حضور کارشناسان ادارات صمت و استاندارد، گفت: در بازرسی های به عمل آمده 500 تن انواع نهاده دامی به ارزش تقریبی 50 میلیارد ریال کشف شد.

وی با اشاره به انهدام باند اخلال در نظام توزیع اقلام واحدهای تولیدی کشور از دستگیری 4 متهم از اعضای این باند خبر داد و افزود: با پلمب انبارها متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`