موج
کدخبر : ۳۹۰۲۹۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-390292

رئیس اداره حقوقی کمیته امداد مازندران خبر داد:

رئیس اداره حقوقی کمیته امداد مازندران گفت: 75 نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد در استان در چهار ماهه نخست سالجاری از خدمات مشاوره راهنمایی ومعاضدت حقوقی بهرمند شدند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، جواد اسدی بیان اینکه ارائه این خدمات با هدف کاهش آسیب ها به خانواده های تحت حمایت ارائه می شود، اظهار داشت: ارائه خدمات مشاوره و حمایت های لازم حقوقی و قضایی به افراد و خانواده های نیازمند از برنامه های کمیته امداد است.

وی ادامه داد: 60 وکیل نیکوکار با کمیته امداد، در سطح شهرستان های مازندران همکاری دارند و این وکلا خدمات مشاوره و راهنمایی و معاضدت حقوقی به مددجویان ارائه می دهند.

رئیس اداره حقوقی کمیته امداد مازندران تصریح کرد: برای 35 پرونده حقوقی مددجویان کمیته امداد، توسط همکاران اداره حقوقی کمیته امداد استان پیگیری و اقدامات قضایی متعددی از قبیل تنظیم شکواییه و دادخواست تنظیم لوایح دفاعیه و اعتراضیه در محاکم بدوی و تجدید نظر دادسراها و شوراهای حل اختلاف صورت گرفت.

وی با بیان اینکه از مهمترین فعالیت های حوزه حقوقی، شرکت در جلسات دادرسی در محاکم قضایی، برای دفاع از حقوق مددجویان است، گفت: به استناد قانون الحاق یک تبصره به ماده 505 قانون آیین دادرسی مدنی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد از پرداخت هزینه دادرسی معاف هستند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`