موج
کدخبر : ۳۸۷۴۴۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-387442

استاندار مازندران:

استاندار مازندرن، گفت: ساری 2022 یک رویداد استانی و موثر برای تمام نقاط مازندران است و همه باید برای برگزاری مطلوب آن کمک کنند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، احمد حسین زادگان در جلسه ساری پایتخت گردشگری 2022 کشورهای عضو اکو با بیان اینکه این رویداد در این دوره مدیریتی مطالعه و دیده و به این موضوع مهم توجه جدی شده است که نباید به سادگی فراموش شود، اظهار داشت: کسب این عنوان در اجلاس تاجیکستان اقدام ساده ای نبوده است که این مهم در 3 سال اخیر عملیاتی شده است.

وی ادامه داد: در رویداد ساری میراث و داشته های کل استان مورد نظر است که محوریت این رویداد مهم ساری، مرکز استان مازندران خواهد بود.

استاندار مازندران تصریح کرد: برگزاری نمایشگاه ها و جشنواره ها، دعوت از کشورهای مختلف در حوزه فرهنگی، علمی و اقتصادی می تواند منجر به اقدامات قابل توجهی در برجسته سازی رویداد ساری پایتخت کشورهای 2022 شود و هیچ موضوع حاشیه ای نباید ما را از اهدافمان غافل کند.

وی با اشاره به اینکه رویداد ساری2022 پایتخت گردشگری کشورهای اکو یک اقدام نمادین است، افزود: هدف این است توجه کشورهای منطقه را به یک استان و شهرهای مختلف و ظرفیت ها و مزیت های موجود جلب کنیم و این مهم موجب تقویت شناخت مردم و ظرفیت های موجود در حوزه های مختلف می گردد.

حسین زادگان بیان داشت: آنچه که باعث عقب ماندگی استان شده است مطرح کردن مسائل منطقه ای و بخشی نگری می باشد هر چند به عنوان نماینده عالی دولت در استان همیشه بر مازندران یکپارچه تأکید کرده ایم.

وی یادآور شد: ساری پایتخت اداری استان است و باید بپذیریم برجسته سازی مرکز استان، عامل توسعه و محرک پیشرفت تمامی نقاط استان می شود و بسترفضای مجازی با توجه به قابلیت های گسترده و همچنین با کمک صدا و سیما می تواند در برگزاری با شکوه این رویداد کمک شایانی کند.

استاندار مازندران عنوان داشت: همه کمیته ها و دستگاه ها موظف هستند با تعریف برنامه منطبق بر شرایط کرونایی موجود، وارد کار عملیاتی شوند.

وی ابراز داشت: این رویداد یک اتفاق کاملا برد - برد محسوب می شود؛ زیرا موجب تحرک برای رفع نواقص برای میزبانی از گردشگران می شود.پس مخالفان این رویداد حرفشان فاقد مبنای کارشناسی و مردمی است.

حسین زادگان افزود: وقتی میهمان داشته باشید و عنوان پایتخت گردشگری را کسب کنید سعی می کنید تا میزبانی آبرومندی رقم بخورد، پس به جای حاشیه سازی کمک کنیم تا پایتخت خوبی باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها