موج
کدخبر : ۳۸۷۲۶۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-387269

ایرج ناصری مقدم:

مدیر تعاون روستایی خراسان رضوی بیان کرد: به هیچ وجه مدیریت و نظارت این مجموعه به بخش خصوصی واگذار نشده است و کاملا در اختیار تشکل‌های کشاورزی و تولیدی استان قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، ایرج ناصری مقدم مدیر تعاون روستایی خراسان رضوی اعلام کرد: شایعات مبنی بر واگذاری مجموعه تنها روستابازار مشهد به بخش خصوصی را تکذیب نموده و تعطیلی این مجموعه در ۲ هفته گذشته به دلیل انجام انبارگردانی، متمرکز شدن مدیریت و صندوق روستابازار بوده است.

ایرج ناصری مقدم در ادامه این خبر تصریح کرد: روستابازار مشهد نخستین مجموعه راه‌اندازی شده از این دست در استان بود که به علت وجود برخی نقائص زیرساختی از جمله نبود گازکشی، باید با تکمیل زیرساخت‌ها و اجرای تغییرات قفسه‌بندی مجموعه، مجددا به چرخه فعالیت بازگردد.

مدیر سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی  با اشاره به اینکه این مجموعه زیر مدیریت و نظارت کامل قرار دارد و خوشبختانه فعال شدن آن و ارائه محصولات از مزرعه و با حذف واسطه موجب رضایتمندی تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان است، تاکید کرد: به هیچ وجه مدیریت و نظارت این مجموعه به بخش خصوصی واگذار نشده  است و کاملا در اختیار تشکل‌های کشاورزی و تولیدی استان قرار دارد.

وی مدت زمان تعطیلی روستابازار مشهد برای اجرای اصلاحات زیرساختی را حدود ۱۵ روز دیگر اعلام کرد و از مردم خواست در خصوص فعالیت مجدد این مجموعه نگران نباشند.

ناصری مقدم با بیان اینکه خراسان رضوی بیشترین روستابازار کشور را دارد، افزود: این استان با ۴۸ روستابازار فعال، رتبه نخست کشور را در تاسیس و راه‌اندازی روستابازار‌ها در قالب شبکه تعاون روستایی دارد.

وی با بیان اینکه مشهد دارای یک روستابازار است، ادامه داد: تعدادی دیگر روستابازار در این کلانشهر در حال آماده‌سازی برای راه‌اندازی است.

ناصری مقدم در خاتمه بیان کرد: ایجاد روستابازار‌ها و عرضه محصولات کشاورزی به صورت مستقیم به همت سازمان روستایی و با همکاری شرکت‌های تعاونی روستایی راهی برای تسهیل در رسیدن محصولات به دست مصرف‌کننده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها