موج
کدخبر : ۳۸۷۲۱۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-387217

رحیم خستو:

سخنگو و رئیس کمیسیون هنر و ارتباطات شورای اسلامی شهر کرج گفت:حجم مراجعه مردم به بانک ها همچنان بالاست و تعداد کارمندان پیشخوان ها محدود شده است.

به گزارش خبرگزاری موج البرز، رحیم خستو در نطق پیش از دستور دویست و پنجاه و چهارمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج به شلوغی باجه بانکها اشاره کرد و اظهار داشت: همزمان با دور جدید شیوع گسترده ویروس کرونا ستاد ملی مبارزه با کرونا با ابلاغ سیاست‌های جدید و اعمال محدودیت‌ها در رفت‌وآمدها، تصمیم به تعطیلی بانک ها در روز پنج شنبه کرده است که حجم کاری در سایر روزها افزایش یافته ، انتظار می رود با توجه به حجم بالای کار بانکها تعداد کارمندان آن کاهش نیابد.

سخنگو و رئیس کمیسیون هنر و ارتباطات شورای اسلامی شهر کرج  تصریح کرد: در شرایطی که شاهد شیوع کرونا هستیم، مردم با حضور در بانک‌ها احتمال ابتلای خود و کارمندان بانک به این ویروس را افزایش می‌دهند و این مساله در حالی است که می توان با افزایش کارکنان باجه ها شاهد سرعت بخشیدن به کارهای ارباب رجوع شد.

خستو بیان کرد: متاسفانه نوع مبارزه با کرونا که با محدود کردن زمان کار و افراد اجرایی در بانکها ، واکسن و  سو پیشینه ، … باعث ازدحام شدید مردم در تجمع در این مکان شده که خود باعث واگیری این بیماری می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها