موج
کدخبر : ۳۸۷۰۴۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-387046

در پیامی؛

فرهاد زیویار رئیس ستاد مرکزی سحر کشور «حامیان رئیس جمهور منتخب» در پیامی، درگذشت محسن زاهدی معاون فقید صدا و سیمای مرکز لرستان را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری موج، دکتر فرهاد زیویار رئیس ستاد مرکزی سحر کشور «حامیان آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی»، در پیامی، درگذشت محسن زاهدی معاون فقید اداری و مالی صدا و سیمای مرکز لرستان و از اساتید علوم ارتباطات کشور را تسلیت گفت.

متن پیام تسلیت رئیس ستاد مرکزی سحر کشور، به این شرح است:

انا لله و انا الیه راجعون

شنیدن خبر درگذشت دکتر محسن زاهدی، معاون فقید صدا و سیمای مرکز لرستان، موجی از تاسف و تاثیر را در میان اهالی فرهنگ و رسانه پدیدار ساخت.

او که از اساتید انقلابی دانشگاه و از روسای کمیته‌های تخصصی فعال ستاد سحر استان لرستان در جریان برگزاری انتخابات 1400 بود و نقش بسزایی در مشارکت آحاد مردم در آن آوردگاه اسلامی، ملی و میهنی داشت و روز جمعه 25 تیر ماه سر به دیده تراب نهاد تا دوستدارانش را سوگوار کرده باشد.

محسن زاهدی

اینجانب، به نمایندگی از شورای مرکزی ستاد سحر کشور، ضایعه درگذشت برادر ارزشی و انقلابی دکتر محسن زاهدی را به مردم شریف و ولایتمدار لرستان، بیت مکرم ایشان، و خانواده بزرگ صدا و سیما تسلیت گفته و شادی و آرامش روحش را از خداوند متعال مسئلت دارم.

فرهاد زیویار / 26 تیر ماه 1400

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها