موج
کدخبر : ۳۸۶۹۸۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-386986

مدیرکل صدا و سیما مرکز کردستان گفت: نتایج کار پژوهشگران که جنبه‌ افکار عمومی دارد، دست مایه تصمیم‌گیری‌ها در سیاست‌های کلان کشوری خواهد بود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، جعفر عبدالملکی صبح امروز در آیین تجلیل از پژوهشگران صدا و سیما مرکز کردستان اظهار کرد: پرسشگری مهارتی ظریف، هنرمندانه و علمی است، پژوهشگر به لحاظ مهارتی و انگیزشی باید دقت نظر، تمرکز و توان لازم برای هنر برقراری ارتباط با عموم مردم را داشته باشد و بتواند نگرش، نظر و دیدگاه افراد را در مورد مسائل گوناگون بدون سوگیری به دست آورد.

مدیرکل صدا و سیما مرکز کردستان افزود: نظرسنجی‌های مهمی همچون انتخابات ریاست جمهوری از حساسیت بیشتری برخوردار است و به همین دلیل نتایج کار پژوهشگران که جنبه‌ی افکار عمومی داشته باشد دست مایه تصمیم‌گیری‌ها در سیاست‌های کلان کشوری خواهد بود.

مدیر واحد پژوهش مرکز کردستان نیز با اشاره به سختی‌ها و پیچیدگی‌های کار پژوهشگران گفت: روند کار پرسشگران برای انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و شورا‌های اسلامی شهر و روستا از آذر ماه گذشته آغاز و تا یک روز مانده به انتخابات ادامه پیدا کرد.

تجلیل از پژوهشگران

اقبال خالدیان افزود: کسب چنین عنوانی در 20 سال گذشته توسط این مرکز بی سابقه بوده ومرهون تلاش وافر همکاران پرسشگر و نیز حمایت ها و رهنمودهای مدیرکل مرکز، میسر شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها