موج
کدخبر : ۳۸۶۹۴۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-386941

غلامرضا صیادی:

معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر خراسان رضوی گفت: شهرستان های نیشابور، کاشمر، بجستان، تربت حیدریه، مشهد و چناران بر اساس هشدار اداره کل هواشناسی استان، برای این مناطق احتمال بروز سیلاب و خسارات ناشی از وزش باد پیش بینی شده است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، غلامرضا صیادی معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر خراسان رضوی اعلام کرد: آماده‌باش نیروهای امداد و نجات این جمعیت در ۶ شهرستان استان به دلیل شرایط آب و هوایی.

غلامرضا صیادی در ادامه این خبر و در مورد شهرستانهای مورد نظر عنوان کرد: شهرستان های نیشابور، کاشمر، بجستان، تربت حیدریه، مشهد و چناران بر اساس هشدار اداره کل هواشناسی استان، برای این مناطق احتمال بروز سیلاب و خسارات ناشی از وزش باد پیش بینی شده است.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر خراسان رضوی همچنین تصریح داد :در هر یک از شهرستانها بین سه تا پنج گروه تخصصی سیلاب و امداد و نجات به صورت آماده باش مستقر هستند.

وی بیان کرد: روز پنجشنبه بعد از ظهر امدادگران هلال احمر در سراسر استان آماده باش بودند و با وجود بارش های رگباری و پراکنده در استان، طی این مدت گزارشی از بروز خسارات ناشی از وزش باد و جاری شدن سیلاب در هیچ یک از مناطق استان گزارش نشده است.

صیادی اضافه کرد: نیروهای هلال احمر در ۲۴ ساعت آینده و تا زمان خروج این سامانه آب و هوایی از استان، در حالت آماده باش قرار خواهند داشت و سامانه بارشی از روز پنجشنبه در استان خراسان شمالی فعالیت خود را آغاز کرده است که اداره کل هواشناسی در این زمینه هشدار وقوع سیلاب و خسارت ناشی از وزش باد را داده است.

شایان ذکر است که، بر اساس اعلام هواشناسی خراسان رضوی، در شبانه روز گذشته بارش باران در پنج شهرستان مشهد، کاشمر، گناباد، فریمان و تایباد گزارش شده که بیشترین آن در شهرستان کاشمر به میزان ۳.۵ میلیمتر ثبت شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها