موج
کدخبر : ۳۸۶۸۹۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-386892

با بارش شدید باران:

در پی بارش باران سیل آسا و طغیان رودخانه در روستای نیچکوه بخش کجور نوشهر، راه ارتباطی اصلی داخل این روستا مسدود شد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، همزمان با تغییرات جوی ناگهانی در غرب مازندران، بارش های تابستانه مناطق جلگه ای و کوهستانی این منطقه را فرا گرفت.

بر اساس این گزارش، بارش باران سیل آسای عصر امروز در مناطق مختلف غرب مازندران به ویژه ارتفاعات کوهستانی موجب بروز آبگرفتگی معابر اصلی و فرعی بسیاری از روستاها شده و تردد را با اختلال مواجه ساخته است.

بارش باران سیل آسا در روستای «نیچکوه» بخش کجور شهرستان نوشهر که ساعتی قبل همراه با رعدوبرق نسبتاً شدید رخ داد، موجب طغیان رودخانه از مناطق مرتفع و بالادست به سمت داخل روستا شده است.

این طغیان که به همراه خود مخلوطی از شن و سنگ و گِل و لای را آورده بود موجب انسداد راه ارتباطی اصلی داخل روستای نیچکوه شده و تعداد قابل توجهی از خودروهای اهالی که قصد عزیمت به نوشهر و چالوس و بعضاً تهران داشتند، متوقف شدند.

دهیار روستای «نیچکوه» در گفتگوی کوتاه با خبرنگار خبرگزاری موج مازندران، اظهار داشت: هر چند از شدت بارش باران کاسته شد اما همچنان بارش قابل ملاحظه باران همچنان ادامه دارد.

خیرالله لهراسبی ادامه داد: هماهنگی های لازم برای اعزام یکدستگاه لودر به این روستا جهت بازگشایی مسیر مسدوده شده ناشی از طغیان رودخانه صورت گرفته است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها