موج
کدخبر : ۳۸۶۳۹۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-386399

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف بیش از ۱۲ هزار و ۵۰۰ قطعه لوازم یدکی و تزئینی احتکار شده خودرو در شهر کرمانشاه خبر داد و گفت: ارزش محموله احتکاری کشف شده طبق نظر کارشناسان، ۱۲ میلیارد ریال است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، سردار علی اکبر جاویدان اظهار کرد: پس از اطلاع ماموران پلیس امنیت اقتصادی از وجود یک انبار محل احتکار کالا در شهر کرمانشاه رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی انبار مورد نظر در خیابان عشایر کرمانشاه شده و پس از هماهنگی با مقام قضایی بازرسی لازم را از این محل به عمل آوردند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تاکید کرد: در این بازرسی هفت هزار و ۲۳۵ قطعه لوازم یدکی و پنج هزار و ۳۰۰ قطعه لوازم لوکس خودرویی کشف و ضبط شد.

سردار جاویدان با بیان اینکه ارزش محموله احتکاری کشف شده طبق نظر کارشناسان به ۱۲ میلیارد ریال می رسد، از دستگیری یک نفر در این خصوص و معرفی به دستگاه قضایی جهت صدور حکم لازم خبر داد.

وی مبارزه با قاچاق و احتکار کالا را از مهمترین برنامه های پلیس کرمانشاه در سال حمایت از تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها اعلام کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها