موج
کدخبر : ۳۸۶۰۱۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-386014

فواد حمزوی مطرح کرد؛

با حضور استاندار و مدیرعامل شرکت گاز استان هرمزگان، پروژه گازرسانی به شهر رودان افتتاح شد که با افتتاح این پروژه به ۱۰ هزار خانوار این شهرستان گاز رسانی می شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، فواد حمزوی مدیرعامل شرکت گاز استان هرمزگان، ضمن اشاره به افتتاح پروژه گازرسانی به شهر رودان با حضور استاندار هرمزگان، افزود: با افتتاح پروژه گازرسانی به شهر رودان، نزدیک به ۱۰ هزار خانوار از این نعمت خدادادی بهره مند شده اند.

وی اظهار کرد : میزان اعتبار این پروژه، ۴۷۰میلیارد ریال بوده و ۱۸۰ کیلومتر خطوط تغذیه و شبکه در این شهر جهت گازرسانی اجرا شده و بی شک با ورود گاز شهری به هر منطقه، زیرساخت لازم برای توسعه صنایع مستقر در آن محل از جمله توسعه گلخانه‌های پرورش صیفی‌جات، صنایع تبدیلی و ایجاد جایگاه CNG را به‌دنبال دارد.

مدیر عامل شرکت گاز استان هرمزگان، خاطر نشان کرد: از همدلی و همراهی مردم و مسوولان شهرستان رودان که در زمان انجام این پروژه با همکاران ما کمال همکاری را داشته اند، تقدیر و تشکر می کنیم.

حمزوی عنوان کرد: با جریان یافتن گاز طبیعی در این شهر و استقبال و استفاده شهروندان رودانی از این نعمت خدادای، امید داریم شاهد کاهش مشکلات و دغدغه شهروندان رودانی برای تهیه سیلندر گاز و سایر سوخت های مایع باشیم.

وی تصریح کرد: شرکت گاز هرمزگان  هیچ گونه دخل و تصرفی درخصوص تهیه و توزیع سیلندرهای گاز نداشته و تمام تلاش همکاران ما در این شرکت، ایجاد بسترهای لازم جهت رفاه و امنیت بیش تر و بهتر  برای شهروندان هرمزگانی با استفاده از گاز طبیعی است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها