موج
کدخبر : ۳۸۵۸۲۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-385823

معاون عمرانی استاندار کرمانشاه:

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه گفت: مشکلات پروژه مسکن مهر پاوه باتوجه به پیگیری های صورت گرفته بزودی افتتاح و‌ به متقاضیان تحویل داده می شود.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، منوچهر فخری، معاون عمرانی استاندار کرمانشاه در حاشیه نشست شورای مسکن استان اظهار داشت: در نشست‌های شورای مسکن استان، موضوع مسکن مهر و مسکن اقدام ملی و مسائل و مشکلات مرتبط با این حوزه، به شکل مستمر رصد و دنبال می شود.

وی افزود: راه و شهرسازی برای اجرای پروژه مسکن ملی، زمینی به مساحت ۳۴۰ هکتار زمین را تملک کرده و به محدوده شهر الحاق شده است و تلاش می کنیم بهترین طرح پیشنهادی را برای اجرای آن انتخاب کنیم تا بخشی از شهروندان صاحب مسکن و سرپناه مناسب شوند‌.

 معاون استاندار افزود: با دستگاه‌های ذی ربط پیرامون فراهم کردن زیرساخت‌هایی مورد نیاز برای این پروژه بزرگ هماهنگی‌های لازم در حال انجام است.

فخری تاکید کرد: تلاش می کنیم زمین های مرغوب و با شرایط مناسب را در اختیار پروژه‌های مسکن ملی قرار دهیم تا در مسیر اجرا دچار مشکل نشوند و در چند نقطه استان این کار صورت گرفته است.

وی در  ادامه عنوان کرد: پروژه مسکن مهر پاوه به شکل مرتب و مستمر توسط استاندار کرمانشاه پیگیری می‌شود و تلاش بسیار خوبی برای اتمام این پروژه صورت گرفته است.

معاون عمرانی استاندار تاکید کرد: تقریبا ۹۸ درصد پروژه به پایان رسیده و طی روزهای آینده آسفالت محوطه انجام خواهد شد.

وی تاکید کرد: تلاش می کنیم تا آخر هفته آینده این پروژه را به بهره برداری برسانیم و مردم در این خانه‌ها اسکان پیدا کنند.

فخری در مورد پیگیری مشکلات پروژه مسکن مهر دالاهو گفت: به زودی بازدیدی از این مجموعه خواهیم داشت و مسائل و مشکلات پروژه به شکل هفتگی رصد می شود. 

وی تاکید کرد: تا زمانی که مشکلات مسکن مهر حل نشود، در روند اجرای پروژه های اقدام ملی نیز شاهد وقفه خواهیم افتاد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها