موج
کدخبر : ۳۸۵۷۲۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-385728

شهرام حبیب‌زاده خبر داد:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: طی شبانه‌روز گذشته 41 بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل فوت کرده اند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، شهرام حبیب‌زاده ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل صبح امروز در جمع خبرنگاران گفت: طی شبانه‌روز گذشته 41 بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل بستری شدند که شرایط کرونایی همچنان شکننده و ناپایدار است.

وی با بیان اینکه در طی شبانه‌روز گذشته هیچ فوتی ناشی از کرونا در اردبیل وجود نداشت، افزود: طی این مدت 43 بیمار مبتلا به کرونا نیز با بهبودی نسبی از بیمارستان‌های استان اردبیل مرخص شدند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل ادامه داد: در حال حاضر شمار کل بیماران بستری مبتلا به کرونا در استان اردبیل ۲۱2 نفر است که از این تعداد ۴3 بیمار بدحال در بخش ICU تحت مراقبت ویژه قرار دارند.

حبیب‌زاده تصریح کرد: در مجموع ۹6 هزار و 236 دز واکسن کرونا در استان تزریق شده که در نوبت اول 67 هزار و 230 دز واکسن و در نوبت دوم هم 29 هزار و 6 دز واکسن تزریق شده است.

وی بیان کرد: براساس‌ آخرین وضعیت اعلام شده توسط وزارت بهداشت، هم اکنون شهرستان های اردبیل و مشگین‌شهر در وضعیت نارنجی و شهرستانهای پارس آباد، خلخال، گرمی، بیله سوار، نیر، نمین، سرعین، کوثر و اصلاندوز در وضعیت زرد قرار دارند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها