موج
کدخبر : ۳۸۵۷۱۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-385710

دو پروژه آبرسانی در «کلاردشت محله رودبارک » و « شهر کلاردشت محله لاهو » از توابع شهرستان کلاردشت با صرف اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد و یکصد میلیون تومان در دست اجراست.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، اسماعیل مشایخ با اعلام این خبر اظهار داشت: پروژه آبرسانی به زون محله لاهو با پیشرفت فیزیکی 65 درصد و با هدف آبرسانی به 3 هزار مشترک با 7 هزار نفر جمعیت در دست اجرا است که تاکنون 4 میلیارد و 600 میلیون تومان برای احداث مخزن دو هزار متر مکعبی به همراه محوطه سازی، احداث دیوار حائل حفاظتی و احداث اتاقک کلرزنی هزینه شده است.

وی ادامه داد: این پروژه از جمله پروژه های اولویت دار شهرستان کلاردشت است که در صورت بهره برداری تا 30 درصد شرایط آبرسانی به حوزه شهری را بهبود خواهد بخشید و این مهم نیازمند اعتباری بالغ بر 2 میلیارد و 800 میلیون تومان است.

مدیر امور آبفا شهرستان کلاردشت اعتبار صرف شده برای پروژه کلاردشت محله رودبارک را 3 میلیارد و 500 میلیون تومان اعلام کرد و گفت: هدف از اجرای این پروژه آبرسانی به شهر کلاردشت و روستاهای این شهرستان و نیز 10 روستای بخش مرزن آباد شهرستان چالوس است که بیش از 16 هزار مشترک را تحت پوشش قرار می دهد.

وی افزود: برای بهره برداری از این پروژه احداث دیوار حائل، تکمیل حوضچه ها، ته نشینی، اصلاح فرآیند انعقاد لخته سازی، مسقف کردن حوضچه آبگیر، محوطه سازی، احداث مخزن 3 هزار متر مکعبی باید اجرایی شود که تاکنون 30 درصد پیشرفت فیزیکی حاصل شد و با اتمام این پروژه که نیازمند اعتباری بالغ بر 3 میلیارد و 500 میلیون تومان است، تأمین آب کلاردشت دارای پایداری مناسب تری خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها