موج
کدخبر : ۳۸۵۷۰۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-385709

با مجوز دادستان بندرعباس؛

دادستان بندرعباس اعلام کرد: مقرر شده است ، نمایندگان خریداران مجتمع نور با استقرار در محل ساخت پروژه ، روند اقدامات انجام شده را از نزدیک مورد رصد قرار دهند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، نشست دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان با اعضای هیئت مدیره و خریداران غرفه های مجتمع تجاری نور بندرعباس برگزار شد.

مجتبی قهرمانی دادستان عمومی و انقلاب بندرعباس در خصوص این نشست اظهار داشت: در ادامه اقدامات دادستانی مرکز استان هرمزگان به منظور رفع مشکلات مربوط به مجتمع تجاری نور بندرعباس و تسریع در روند عملیات چند ساله احداث این پروژه ، مدیر پروژه مجتمع نور ، گزارشی از روند پیشرفت کار ارائه نمود.

وی در ادامه افزود: در این جلسه مقرر شد ، ضمن انجام تعهدات و مصوبات جلسه قبل ؛ گزارش و مستندات مربوط به عقد قراردادهای خریددادستان بندرعباس اعلام کرد: مقرر شده است ، نمایندگان خریداران مجتمع نور با استقرار در محل ساخت پروژه ، روند اقدامات انجام شده را از نزدیک مورد رصد قرار دهند.

سنگ ، تعیین پیمانکار تکمیل عملیات برق مجتمع ، خرید تجهیزات آسانسور ، پله برقی و ...  به منظور شفاف سازی و صحت گزارشات ارائه شده ، ظرف ۴۸ ساعت آینده به این دادستانی اعلام گردد. 

دادستان بندرعباس همچنین خاطرنشان کرد: مقرر شده است ، نمایندگان خریداران مجتمع نور با استقرار در محل ساخت پروژه ، روند اقدامات انجام شده را از نزدیک مورد رصد قرار دهند.

 وی در پایان تصریح کرد: به اعضای هیئت مدیره شرکت فنی مهندسی میلاد نور اعلام شده است که در صورت عدم اقدام مؤثر ، مراتب با تشکیل پرونده قضایی ، توسط این دادستانی مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها