موج
کدخبر : ۳۸۵۲۹۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-385293

رئیس اداره قرآن، نماز و عترت آموزش و پرورش مازندران خبر داد:

رئیس اداره قرآن، نماز و عترت آموزش و پرورش مازندران از معرفی نفرات برتر منتخبین ششمین دوره مسابقات فرهنگیان در بخش آوایی و پژوهشی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، محمود تنها با اعلام نفرات برتر منتخبین ششمین دوره مسابقات فرهنگیان استان در بخش آوایی و پژوهشی اظهار داشت: این مسابقات در دو بخش آوایی و پژوهشی به تفکیک آقایان و بانوان برگزار شد.

وی ادامه داد: در بخش آوایی آقایان در رشته حفظ کل، محمد محسنی از بهشهر و کمیل رنجبر از نکا به ترتیب رتبه های اول و دوم را کسب کردند، در رشته حفظ 10 جزء، سیدحسین مرتضوی از ساری (1) اول، حمزه علیزاده از قائمشهر دوم و علیرضا قاسم‌زاده از آمل سوم شدند و در رشته قرائت نیز سجاد اشرفی از ساری (2) اول، سید صادق سیاری از بابلسر دوم و حسین بابکی از قائمشهر رتبه سوم را کسب کردند.

رئیس اداره قرآن، نماز و عترت آموزش و پرورش مازندران تصریح کرد: در مسابقات پژوهشی آقایان در رشته روش تدریس احکام، حسن خواجوند از نوشهر رتبه اول، مجتبی ولی زاده از ساری (1) رتبه دوم و مهدی یداللهی از نکا رتبه سوم را از آن خود کردند و در رشته نهج‌البلاغه نیز آقایان رضا خورسندی از بابلسر نفر اول، رامین ذبیحی از رامسر دوم و علی‌اوسط موسوی از نوشهر نفر سوم این رشته شدند.

وی بیان داشت: در مسابقات آوایی بخش بانوان در رشته حفظ کل، خانم‌ها رقیه رضایی ار ساری (2) و سیده معصومه سیدی از ساری (1) به ترتیب نفرات اول و دوم شدند و همچنین در رشته حفظ ده جز، خانم‌ها حکیمه مهدوی فر از بابل و راضیه حیدری از نکا نیز به ترتیب اول و دوم شدند و در رشته قرائت نیز خانم‌ها محبوبه بهاری از سوادکوه، زکیه براری از ساری (2) و فاطمه‌زهرا رضایی از نکا  به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند.

تنها خاطرنشان کرد: در مسابقات پژوهشی بخش بانوان در رشته نهج‌البلاغه، معصومه غلامی از میاندرود اول، فاطمه رجبی‌فر از رامسر دوم و شمسیه شیخی از نکا سوم شدند و در رشته روش تدریس احکام، گوهر امیرجنتی از رامسر رتبه اول، معصومه خطیبی از نوشهر رتبه دوم و سکینه یداللهی از نکا رتبه سوم را کسب کردند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها