موج
کدخبر : ۳۸۴۸۶۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-384866

تقدیر وزیر کار از مدیرعامل شرکت صبا فولاد خلیج فارس؛

وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی با تقدیر از سعید بزرگی مدیرعامل شرکت صبا فولاد خلیج فارس، نشان درخشان جهش تولید در بین بنگاه های برتر صندوق بازنشستگی را به این شرکت اهدا کرد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان و به نقل از روابط عمومی شرکت صبا فولاد خلیج فارس، مدیران و شرکت های برتر جهش تولید و بهره وری طی مراسمی در همایش تجلیل از عملکرد بنگاه های اقتصادی برتر (جهش تولید و بهره وری) با حضور محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی شدند.

در این مراسم محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تقدیر از سعید بزرگی مدیرعامل شرکت صبا فولاد خلیج فارس، نشان درخشان جهش تولید در بین بنگاه های برتر صندوق بازنشستگی را به این شرکت اهدا کرد.

شایان ذکر است؛ شرکت صبا فولاد خلیج فارس از خرداد ماه سال 99 شاهد تغییر و تحولات اساسی بوده و در سال گذشته بیش از ده رکورد در حوزه تولید و سودآوری داشته است و در سال 1400 نیز این شرکت در فرورین ماه با ثبت هفت رکورد توانست یک فروردین طلایی را در تاریخ خود به ثبت رساند.

بنا بر این گزارش، در اردیبهشت ماه سال جاری نیز شرکت صبا فولاد خلیج فارس رکورد جدید تولید ماهیانه را مجددا به ثبت رسانید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها