موج
کدخبر : ۳۸۴۸۴۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-384840

از سوی یگان حفاظت محیط زیست مازندران صورت گرفت:

با تلاش و هشیاری مأموران یگان حفاظت محیط زیست مازندران، متخلفان شکار و صید در مناطق مختلف مازندران شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، مأموران یگان حفاظت محیط زیست حین گشت و کنترل در شهرهای آمل، نورکیاسر، ساری، میاندورود و بهشهر متخلفان شکار و صید را دستگیر کردند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، مأموران یگان حفاظت محیط زیست آمل با همکاری نیروی انتظامی وباداشتن حکم قضایی در بازرسی از منزل 2 شکارچی غیرمجاز مقداری گوشت کَل و بز وحشی کشف و ضبط کردند.

همچنین مأموران یگان حفاظت محیط زیست آمل حین گشت زنی درحوزه استحفاظی 2 شکارچی غیرمجاز دستگیر و به همراه آنان لاشه سر یک خرگوش و 2 قبضه سلاح شکاری که یک قبضه قاچاق بوده است، کشف و ضبط کردند.

طی چند ماموریت مأموران یگان حفاظت محیط زیست آمل حین گشت و کنترل در منطقه کوهستانی گزنک بخش لاریجان، رودخانه هراز و رودخانه گرمرودبخش دشت سر از چهار صیاد غیرمجاز 4 رشته تور ماهیگیری سالیک، 45 قطعه ماهی قزل آلای و 33 قطعه ماهی کشف و ضبط کردند.

در شهرستان نور مأموران یگان حفاظت محیط زیست در سرمحیط بانی چمستان، حین گشت زنی در منطقه مرزنده چمستان از یک متخلف یک قبضه سلاح شکاری قاچاق و تعدادی فشنگ کشف و ضبط کردند.

مأموران یگان حفاظت اداره پارک ملی کیاسر با داشتن حکم قضایی ورود به منزل موفق به کشف و ضبط یک قبضه سلاح شکاری و مقداری گوشت شوکا شدند.

مأموران یگان حفاظت شهرستان ساری در محیط بانی هولار، حین گشت و کنترل اطراف سد شهید رجایی از صیادان غیرمجاز سه رشته دام ماهیگیری و 5 قطعه ماهی کشف و ضبط کردند.

در میاندورود نیز مأموران یگان حفاظت محیط زیست پناهگاه حیات وحش دشت ناز حین گشت و کنترل و جلوگیری از تخلفات شکار و صید در اطراف پناهگاه یک شکارچی غیرمجاز را به همراه یک قبضه سلاح شکاری و تعدادی فشنگ دستگیر کردند.

همچنین مأموران یگان حفاظت محیط زیست پاسگاه شهید شاهکومحلی حین گشت زنی در منطقه هزار جریب بهشهر از شکارچیان غیرمجاز 2 قبضه سلاح شکاری، تعدادی قشنگ و لاشه 2 رأس خوک در مجاورت زمین کشاورزی و مسیر جاده پابند کشف و ضبط کردند.

لازم به ذکر است، متخلفان با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها