موج
کدخبر : ۳۸۴۷۹۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-384794

مرتضی ایمن شهیدی:

مسئول حفاظت آزمون‌های سازمان سنجش در خراسان رضوی بیان کرد: آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ در چهار روز متوالی چهارشنبه نهم، پنجشنبه دهم، جمعه یازدهم و شنبه دوازدهم تیر ماه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، مرتضی ایمن شهیدی مسئول حفاظت آزمون‌های سازمان سنجش در خراسان رضوی صبح چهارشنبه عنوان کرد: این آزمون‌ها به غیر از مشهد در بیشتر شهرستان‌های خراسان رضوی نیز در حال برگزاری است.

مرتضی ایمن شهیدی در ادامه گفت: در این دوره از رقابت های علمی آزمون سراسری ۶۲ هزار و ۷۷۸ نفر زن و ۴۲ هزار و ۷۸۳ نفر مرد در خراسان رضوی حضور خواهند داشت.

وی همچنین افزود: در آزمون گروه هنر که صبح امروز چهارشنبه آغاز شد تعداد ۱۲ هزار و ۵۸۳ داوطلب خراسان رضوی در ۲۹ حوزه به رقابت می‌پردازند که از این تعداد هشت هزار و ۴۹۳ نفر زن و چهار هزار و ۹۰ نفر مرد هستند.

مسئول حفاظت آزمون‌های سازمان سنجش در خراسان رضوی ادامه داد: کمترین تعداد داوطلبان این آزمون با ۱۹ زن و هفت مرد مربوط به حوزه امتحانی آموزش و پرورش میان جلگه است.

ایمن شهیدی با اشاره به حضور بیشترین داوطلب در دانشگاه فردوسی مشهد بیان کرد: در این حوزه امتحانی تعداد پنج هزار و ۴۳۸ نفر در آزمون شرکت کرده‌اند که سه هزار و ۴۳۰ نفر زن و ۲ هزار و هشت نفر مرد هستند.

وی تصریح کرد: تعداد ۱۶ نفر معلول نیز در این حوزه به رقابت می‌پردازند که متناسب با شرایط آنها فضای امتحانی در نظر گرفته شده است.

ایمن شهیدی در خاتمه خاطر نشان کرد: آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ در چهار روز متوالی چهارشنبه نهم، پنجشنبه دهم، جمعه یازدهم و شنبه دوازدهم تیر ماه برگزار می‌شود و بر همین اساس در روز اول داوطلبان گروه هنر، در روز دوم داوطلبان گروه علوم ریاضی و علوم انسانی، در روز سوم داوطلبان گروه علوم تجربی و در روز چهارم داوطلبان گروه زبان‌های خارجی در آزمون شرکت می‌کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها