موج
کدخبر : ۳۸۴۳۴۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-384348

رئیس اداره حقوقی و امور نمایندگان کمیته امداد استان اصفهان:

رئیس اداره حقوقی و امور نمایندگان کمیته امداد استان اصفهان بیان داشت: 152مورد از دعاوی مددجویان به نفع ایشان مختومه شد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، جواد کرانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر گفت: سال گذشته به واسطه حمایت قضایی، 20 نفر از مددجویان توانمند و از پوشش کمیته امداد خارج شدند، همچنین 152 مورد از دعاوی مددجویان به نفع ایشان مختومه شد.

وی افزود: ساله گذشته 152 مورد از دعاوی مددجویان به نفع ایشان مختومه و به واسطه حمایت قضائی، 20 نفر از مددجویان، توانمند و از پوشش کمیته امداد خارج شدند.

کرانی با اشاره به اینکه قوه قضائیه نقشی بی بدیل در پاسداری از ارزش ها وکرامت انسانی دارد، گفت: اداره حقوقی کمیته امداد با قوه قضائیه همکاری خوبی داشته است و در مواردی برای بررسی فرآیندها، با تشکیل جلسات مشترک با مراجع مختلف قضائی، مسائل مرتفع گردیده است.

وی بیان داشت: مطابق برنامه های ابلاغ شده در سال 1400 تاکنون سه مرکز نیکوکاری حقوقی در اصفهان، زرین شهر و مبارکه با هدف تسهیل روند پرونده های مددجویان ایجاد شده است.

رئیس اداره حقوقی و امور نمایندگان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان در پایان، همکاری کمیته امداد با کانون وکلای استان را مطلوب دانست و گفت: امور حقوقی مددجویان با 61 وکیل در حال پیگیری است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها