موج
کدخبر : ۳۸۲۸۴۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-382844

فرزند شهید خلیفه سلطانی از راه اندازی کمپین انگشت آبی علیه کمپین رای_ بی _رای وانگشت قرمز خبر داد و اظهار داشت: هر یک از انگشت های آبی ما نشان دهنده یک گلوله به سمت اردوگاه دشمن است.

سیدکاظم خلیفه سلطانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، بیان داشت: راه اندازی کمپین انگشت آبی از سوی فرزندان شاهد و ایثارگر استان اصفهان،به منظور مقابله با دشمنان میهن اسلامی به ویژه مسیح علی نژاد که اقدام به راه اندازی کمپین انگشت قرمز و رای_ بی _رای نمود، می باشد.

وی اذعان کرد: ما در این کمپین، انگشت در استامپ زده و در انتخابات شرکت نموده و کاندیدای اصلح را برای پیشرفت میهن اسلامی خود انتخاب می نماییم؛ تا هر یک از این انگشت های آبی ما گلوله ای به سمت کمپین دشمن باشد.

کاظم خلیفه سلطانی خاطرنشان کرد: دشمن بداند ما در مقابل آنها تسلیم نخواهیم شدو با نمایش حضور خود در انتخابات وانتخاب فرد اصلح مشت محکمی بر دهان آنها خواهیم زد.

 وی اظهار امیدواری کرد: در سراسر جهان هرکس خود را ایرانی می‌داند و به ایران  عشق می ورزد،ایران پای صندوق های رای رفته و به کمپین انگشت آبی، بپیوندد و ازسر انگشت آبی خود عکس گرفته و به دنیا نشان دهد همچنان پای آرمان های امام و رهبر انقلاب و خون سردار دلها، سردار سلیمانی ایستاده ایم.

این فرزند شهید افزود: کمپین انگشت آبی در فضای مجازی به ویژه محیط اینستاگرام به صورت هشتک انگشت آندرلاین آبی«#انگشت_آبی» نوشته می شود.

کاظم خلیفه سلطانی در پایان به ارائه پیشنهادی در این زمینه به ستادهای انتخاباتی پرداخت و اظهار داشت: پیشنهاد می کنم همه ستادهای انتخاباتی بنری در مقابل درب ورودی ستاد نصب کنند تا مردم انگشت آبی شده خود را روی آن بزنند.

به گزارش موج؛  مسیح علینژاد به همراه یاران ضد انقلاب خود از دهم اردیبهشت ماه سال جاری بیانیه ای مبنی بر تحریم انتخابات منتشر کرده و از شرایط بد اقتصادی سو استفاده نموده و مردم را به عدم حضور در عرصه انتخابات دعوت نموده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها