موج
کدخبر : ۳۸۲۶۸۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-382684

آیت الله سید ابراهیم رئیسی روز چهارشنبه برای دیدار با مردم آذربایجان به تبریز سفرمی‌کند.

به گزارش خبرگزاری موج آذربایجان شرقی، محمدیوسف شاکری ، از محیا شدن شرایط حضور آیت‌الله رئیسی در آذربایجان شرقی خبر داد و اظهار داشت: آذربایجان در روز چهارشنبه میزبان آیت‌الله رئیسی خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه به دلیل فشارها و درخواست‌های مکرر مردمی پس از اعلام خبر لغو سفر ایشان به تبریز، پیگیر برگزاری سفر شدیم، گفت: آیت‌الله رئیسی در مورد ملاحظات کرونایی، تاکید جدی دارند که باید رعایت شود.

رئیس ستاد انتخاباتی مرکزی آیت‌الله رئیسی در آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه برای این سفر، موافقت ستاد ملی مقابله با کرونا و شورای تأمین استان اخذ شده است، ابراز داشت: حفظ سلامت مردم در کنار حفظ نظم و فاصله گذاری اجتماعی مورد تاکید آیت الله رئیسی است تا از این جهت آسیبی به مردم وارد نشود.

وی زمان و مکان این مراسم را اعلام کرد و گفت: مراسم پرشور استقبال مردم آذربایجان از آیت‌الله رئیسی، عصر چهارشنبه، بلافاصله پس از اتمام پخش زنده سخنان مقام معظم رهبری، از ساعت 7 عصر در ورزشگاه تختی باغشمال برگزار خواهد شد که درب‌های ورزشگاه از ساعت 6 عصر بازگشایی می‌شود.

شاکری از همه مردم دعوت کرد تا دو روز مانده به انتخابات، با حضور گسترده خود، از آیت الله رئیسی حمایت کنند و روز جمعه در پای صندوق ها رای به تشکیل دولت مردمی و مقتدر کمک کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها