موج
کدخبر : ۳۸۲۴۶۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-382468

معاون عمرانی استاندار کرمانشاه تأکید کرد:

منوچهر فخری با اشاره به لزوم تجمیع ظرفیت‌ها و امکانات موجود برای تحویل واحدهای باقیمانده مسکن مهر پاوه گفت: موضوع عدم انجام تعهدات جهت تسریع در تحویل واحدها بررسی و با مسببان این اقدام برخورد می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، معاون عمرانی استاندار کرمانشاه در جلسه شورای مسکن شهرستان پاوه اظهار داشت: از ۶۲۰ واحد مسکن مهر پاوه، ۱۹۲ واحد تکمیل و تحویل متقاضیان شده، ۱۹۲ واحد دیگر آماده تحویل و مابقی واحدها نیز بیش از ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

وی افزود: برای تسریع در انجام امور و رفع مشکلات امروز مواردی ازجمله وضعیت پرداخت سهم آورده‌ی مردم، مشکلات تعاونی و تعهدات پیمانکاران بررسی شد و با توجه به تأکید ویژه استاندار کرمانشاه در مسیری اقدام خواهد شد که کلیه واحدها در برنامه زمان‌بندی مناسب و با همکاری مردم، راه و شهرسازی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی و تعاونی‌ها به ذینفعان تحویل داده شود.

فخری اعتمادسازی و رفع مشکلات بین واحدها و تعاونی‌ها کار مهمی بوده و از تلاش، زحمات و پیگیری‌های صورت گرفته نیز برای پیشرفت مطلوب این پروژه تقدیر و تشکر می‌کنم.

وی تلاش‌های فرماندار، شرکت‌های تعاونی و پیمانکاران را نیز در ماه‌های گذشته قابل‌تقدیر دانست و بیان داشت: پرونده‌ی مسکن مهر پاوه در مراجع قضایی برای بررسی میزان قصور افراد ذی‌ربط در حال پیگیری است و ضمن مشخص کردن افرادی که به‌موقع به تعهدات خود عمل‌نکرده‌اند با هماهنگی واحدها به متقاضیان تحویل می‌شود.

فخری تأکید داشت: این پروژه توسط یک تیم منسجم در حال پیگیری است و در هر شرایطی و با هر سختی و مشکلاتی که داشته به‌صورت کامل جهت تحویل به مردم آماده می‌شود.

معاون استاندار شرایط ویژه زمین محل احداث پروژه و توپوگرافی سخت شهرستان سبب شد در جبهه‌های مختلفی با چندین اکیپ عملیاتی مراحل احداث پروژه مسکن مهر پاوه پیگیری شود و این امر به‌یقین هزینه‌های ساخت را چندین برابر نمود چون عملیات‌های ویژه‌ای برای خاک‌برداری، تسطیح محوطه، دیوارکشی، راه دسترسی، دیوارچینی و ... انجام شد و کیفیت اجرا نیز تاکنون مطلوب ارزیابی می‌شود.

وی که برای پیگیری مشکلات مسکن مهر پاوه در این جلسه حضور داشت، تأکید کرد: همه باید با تشریک‌مساعی و هم‌افزایی در مسیری گام برداریم تا هر چه سریع‌تر شاهد رویدادی خوشایند به نام واگذاری کلیه واحدهای مسکن مهر به مردم باشیم.

فخری گفت: برای پایان کار پروژه‌ی مسکن مهر مسئولین و اعضای شورای مسکن، شرکت‌های تعاونی، پیمانکاران و ناظران هر چه‌کارهای باقیمانده را با جدیت و اهتمام بیشتری پیگیری کنند.

وی به گزارش فرماندار پاوه اشاره داشت و بیان کرد: بر این اساس تاکنون 550 نفر از اعضای شرکت‌های تعاونی مسکن مهر حق عضویت خود را پرداخت و کمتر از 70 نفر در این خصوص تاکنون اقدامی نداشته‌اند و انتظار داریم حق عضویت اولیه خود را پرداخت کنند زیرا این موضوع یکی از دلایل عدم تحویل به‌موقع واحدها بوده است و انتظار داریم مردم همکاری بیشتری در پرداخت سهم آورده داشته باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها