موج
کدخبر : ۳۸۲۳۹۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-382391

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان خبر داد:

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان از ارتقاء ۱۲رتبه ای اصفهان در بهبود شاخص محیط کسب و کار و کسب رتبه نخست کشوری شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان اصفهان خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، مسعودگلشیرازی دریکصدوسومین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان اصفهان گفت:  براساس نتایج هجدهمین دوره پایش محیط کسب و کار ارایه شده از سوی اتاق ایران، رتبه اصفهان از ۲۶ به ۱۴ ارتقاء یافت. وتلاش جمعی بخش خصوص و دولتی منجر به ارتقاء چشمگیر شاخص های محیط کسب و کار و ارتقاء ۱۲ رتبه ای استان در بهبود شاخص محیط کسب و کارشد.

وی این نتیجه را حاصل روحیه خدمت و جهاد مسئولین در استان اصفهان دانست.

دبیرشورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان ابراز امیدواری کرد: عملکرد تعداداندک دستگاه اجرایی موردانتقاد بخش خصوصی نیز با هدایت و راهبری استاندار محترم درمسیر مناسب قرار گرفته تا شاهد اصفهانی بالنده و حامی فعالان اقتصادی باشیم.

مسعود گلشیرازی ضمن اشاره به کسب رتبه نخست کشوری شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان اصفهان و دستیابی به امتیاز کامل در کلیه شاخص های موردارزیابی، این مهم را نتیجه ممارست ، کارکارشناسی و فعالیت برمدار تفکر و تعقل  و حضورمنظم، منسجم و هدفگرای اعضاء شورا دانست.

وی با بیان اینکه شورای گفتگوی استان اصفهان به عنوان یک مدل موفق مورد رصد قرار گرفته است، افزود:حفظ این جایگاه نیازمند ممارست و پیگیری فزون تر است.

وی در ادامه ضمن خوشامدگویی به رئیس اتاق بازرگانی شهرکرد ودبیرشورای گفتگوی دولت وبخش خصوصی استان چهارمحال و بختیاری، گفت: به دلیل مقاربت و نزدیکی استان های اصفهان و چهارمحال و بختیاری از ایشان دعوت شد تا در یکصد و سومین جلسه شورای گفتگوی اصفهان حضور یابند.

 وی ابرازامیدواری کرد: با تعریف کار مشترک در دو استان بتوان از طریق ایجاد هم افزایی فزون تر، نتایج مثبتی را در اقتصاد ملی  رقم زد.

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان در ادامه تاکید کرد: به عنوان نماینده بخش خصوصی کشور بر این باورهستم که برای رسیدن به سعادت، گریزی جز حضور فعال درموضوعات اجتماعی نیست.

وی گفت: فعالان بخش خصوصی قطعا حضوری گسترده و پرشور در انتخابات پیش رو خواهند داشت. و اتاق بازرگانی اصفهان برای برگزاری هرچه پرشورتر انتخابات مشارکت خواهد کرد.

اتاق بازرگانی اصفهان

در ادامه  استاندار اصفهان در این جلسه با تبریک ولادت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیهاو دهه کرامت، کسب رتبه نخست کشوری شورای گفتگوی استان اصفهان در بین 31 استان و دریافت امتیاز کامل در همه شاخص های ارزیابی شده را، حاصل همدلی کلیه اعضاء شورا دانست .

عباس رضایی ضمن تقدیر از فعالیت های موثر اتاق بازرگانی اصفهان در کلیه زمینه ها بویژه درراستای هرچه بهتر شدن شرایط اقتصادی استان، از ایجاد ساز و کارراه اندازی ایرلاین اصفهان با پیگیری اتاق بازرگانی و همدلی فعالان بخش خصوصی  خبرداد.

وی همچنین ضمن ابراز خرسندی از دستاوردهای برگزاری نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور، آبزیان و دامپزشکی اصفهان باحضور شرکتهای معتبر از سراسرکشور، برگزاری این رویداد نمایشگاهی را نویدبخش روزهای پر رونق این صنعت در اصفهان و کشوردانست و خواستار برگزاری نمایشگاه اینچنینی در حوزه صنعت نساجی شد.

رئیس شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان اصفهان همچنین از انعقاد قرارداد کارخانه نوآوری اصفهان خبرداد و ابراز امیدواری کرد این مهم هرچه سریعتر به نتیجه مطلوب برسد.

 رضایی ضمن خیرمقدم به رئیس اتاق بازرگانی شهرکرد و دبیرشورای گفتگوی دولت وبخش خصوصی استان چهارمحال و بختیاری وهیأت همراه، ابراز امیدواری کرد این حضور سرآغاز حرکت دوستانه و برادرانه دو استان برای تعمیم و تعمیق تعامل هر چه بیشترطرفین باشد.  

همچنین احمدی، رئیس اتاق بازرگانی شهرکرد و دبیرشورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان چهارمحال و بختیاری ضمن تشکر از استاندار و رئیس اتاق بازرگانی اصفهان به منظور دعوت به حضور در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان اصفهان گفت: مردم دو استان اصفهان و چهارمحال و بختیاری از دیرباز بایکدیگر برادر هستند و برخی مسایل ایجاد شده در میان دو استان نیز با این حس برادری قابل حل می باشد.

شایان ذکر است در این جلسه استاندار اصفهان ضمن قدردانی از تلاش های بی بدیل اعضاء شورا در کسب رتبه نخست کشوری این شورا، به پاس قدردانی از این زحمات، لوح تقدیری به دبیر شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان اهدانمود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها