موج
کدخبر : ۳۸۲۱۱۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-382117

کاندیدای ششمین پارلمان مردمی بندرعباس وعده داد؛

کاندیدای ششمین پارلمان مردمی بندرعباس: اولویت اول بنده انتخاب شهردار است که باید دقت زیادی در این باره صورت گیرد، خواهش دارم از دوستانی که به شورا راه می یابند انتخاب شهردار را اولویت جدی خود بدانند و از جناح گیری سیاسی دوری کنند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، فرهاد درستکار کاندید ششمین دوره انتخابات شورای شهر بندرعباس، در برنامه جشن انتخابات هرمزگان تحت عنوان طرح رسانه ای دعوت، در تشریح برنامه های خود عنوان داشت: بنده دارای سابقه 14 سال فعالیت سیاسی هستم که فعالیت در حزب اصولگرایان را در کارنامه سیاسی خود دارم، دیدگاه من فراجناحی است و دوستانی از حزب اصلاح طلبی دارم و از صحبت هایشان استفاده می کنم.
درستکار بیان داشت: سعی می کنم شعار ندهم بلکه به سمت عمل بروم اما به رسم به اینگونه است که شعاری انتخاب شود، شعاری که انتخاب کردم این است که شهر ما فقط یک خیابان نیست.
وی عنوان کرد: بنده نزدیک به 9 سال سابقه ی مدیریت شهری را دارم و در شهرداری بندرعباس مشغول به فعالیت بوده ام، شهر بندرعباس نیز مانند کلان شهرهای دیگر مشکلات خاصی دارد و برای رفع آن نیازمند برنامه ریزی است که گاهی نیاز است  برخی قوانین نیز مجدد وضع شوند.
درستکار بیان داشت: مسئله دیگر بحث مدیریت شهری است، خوشبختانه اقدامات خوبی در مدیریت شهری صورت گرفته است اما جای کار بسیار دارد، اقدامات زیادی لازم است تا شهر خلاق تحقق یابد.
کاندید ششمین دوره انتخابات شورای شهر بندرعباس ابراز داشت: معضلات فاضلاب و خورها یکی از چالش های اساسی شهر بندرعباس است، شعارهای زیادی در این راستا صورت گرفته اما عملی نشده است،  پیشنهاد من این است که تصفیه خانه های صنعتی مستقر شود که این مسئله نیازمند پیگیری در سطح ملی است تا فاضلاب و پساب تصفیه نشده وارد دریا نشود.
وی ابراز  داشت: برای خورها برنامه هایی دارم که هم بعد شهری و بعد گردشگری را در بر می گیرد، طرح مدونی برای اینکار دارم، قطعا این طرح ها به نتیجه خواهد رسید اما نیازمند پیگیری زیادی است.
درستکار گفت: در مجلس اتفاقات مثبتی در حال وقوع است شنیده ها حاکی از این است که شورای عالی استان ها با طرح آقای قالیباف تبدیل به مجلس سنا شود، سهم هرمزگان یک نفر بود که قرار است به سه نفر برسد، ظرفیت بسیار مطلوبی است که امیدوارم در شورای پیش رو اتفاقات خوبی برای هرمزگان به رقم بخورد.
وی اذعان داشت: اولویت اول بنده انتخاب شهردار است که باید دقت زیادی در این باره صورت گیرد، خواهش دارم از دوستان عزیزی که به شورا راه می یابند انتخاب شهردار را در اولویت جدی خود قرار داده و از جناح گیری سیاسی دوری کنند.
کاندید ششمین دوره انتخابات شورای شهر بندرعباس اظهار داشت: اگر اعضا این مسئله را جدی بگیرند، اختلاف نظرها از بین برود، جناح گیری صورت نگیرد قطعا به نفع مردم بندرعباس خواهد بود.
وی عنوان کرد: مردم بندرعباس به سمت مطالبه گری پیش بروند یکی از نقاط ضعف بزرگ شهروندان عدم مطالبه گری شهروندان است، بعد از انتخابات و حمایت از فرد مورد نظر شورا را رها می کنند و مطالبه گری صورت نمی گیرد و این باعث می شود مسائل ناراحت کننده ای در این میان پیش آید.
درستکار در پایان تصریح کرد: بعد از ورود به شورا اگر حساس کنم مردم از عملکرد بنده ناراضی هستند قطعا آخرین دوره ای خواهد بود که شرکت خواهم کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها