موج
کدخبر : ۳۸۲۰۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-382015

حجت الاسلام محمد حسین بحرینی:

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: در انتخابات پیش رو باید هر فرد دایره حساسیت خود نسبت به جامعه و انقلاب را فراتر کند و علاوه بر حضور در این رویداد ملی اطرافیان و جامعه را برای حضور حداکثری تشویق کند.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، حجت الاسلام محمدحسین حسین‌زاده بحرینی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: عناصر انقلابی در موضوع انتخابات مرجعی برای دیگران هستند و در قبال جامعه وظیفه دارند.

محمدحسین حسین‌زاده بحرینی در مراسم تکریم ازعناصر انقلابی در موضوع انتخابات مرجع دیگران هستند خانواده‌های لشکر عملیاتی ۵ نصر سپاه امام رضا (ع) همچنین افزود: هر فرد مسلمان ضمن مراقبت از خود و خانواده، در مقابل جامعه هم وظیفه دارد و باید از آن مراقبت کند.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در ادامه تاکید کرد: در انتخابات پیش رو باید هر فرد دایره حساسیت خود نسبت به جامعه و انقلاب را فراتر کند و علاوه بر حضور در این رویداد ملی اطرافیان و جامعه را برای حضور حداکثری تشویق کند.

بحرینی در خاتمه تصریح کرد: هر کسی در این رویداد ملی بی تفاوت باشد در قبال جامعه و مردم آن بی مسئولیت است و باید تلاش شود تا این افراد به صحنه انتخابات وارد شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها