موج
کدخبر : ۳۸۱۶۲۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381625

رئیس ستاد انتخاباتی همتی در کرمانشاه:

ستاد انتخاباتی عبدالناصر همتی کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، در کرمانشاه رسما آغاز بکار کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، منصور سرمست  رئیس ستاد انتخابات همتی در کرمانشاه با اشاره به برخی ویژگیها و توانمندیهای دکتر همتی، گفت: برنامه‌های دکتر همتی می‌تواند راهگشای مشکلات کنونی کشور باشد.

وی با بیان اینکه عمده مشکلات کنونی کشور اقتصادی است، افزود: در بین کاندیداهای ریاست جمهوری تنها کسی که این علم و توان را دارد که اقتصاد کشور را از اوضاع نابسامان کنونی نجات دهد، دکتر همتی است.

سرمست با بیان اینکه امروزه معیشت و ارتزاق مردم در خطر است، عنوان کرد: دکتر همتی برای رفع مشکلات معیشتی مردم برنامه علمی دارد.

وی با بیان اینکه همه باید نسبت به سرنوشت کشور و خویش حساس باشیم، گفت: امیدواریم با حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رای، حماسه دیگری همچون خرداد ۱۳۷۶ خلق شود که در اینصورت بسیار خوش بین هستیم که دکتر همتی بعنوان منتخب مردم انتخاب شود.

سرمست گفت: ترکیب کاندیداهای ریاست جمهوری در این دوره بگونه‌ای است که دکتر همتی مقابل پنج کاندیدا قرار دارد و وظیفه همه ماست که کمک کنیم برنامه‌های او به گوش همه برسد و او را انتخاب کنند.

عدم حضور در انتخابات، جمهوریت نظام را می خشکاند

حجت الاسلام حاج صمد نریمانی رییس شورای سیاستگذاری ستاد انتخاباتی دکتر همتی در استان کرمانشاه در مراسم افتتاحیه این ستاد با اشاره به فضای عدم مشارکت در بخشهایی از جامعه گفت: من هم مانند بسیاری دیگر تمایلی به رای دادن در این انتخابات نداشتم اما جریانی در تلاش است تا جمهوریت نظام را بخشکاند و برای جلوگیری از این اتفاق به عرصه انتخابات وارد شده ام. 

وی با انتقاد از عملکرد صدا و سیما افزود: میگویند یک در برابر پنج. اما من میگویم یک در برابر پنج بعلاوه یک. همتی در برابر پنج کاندیدا بعلاوه صدا و سیماست.

دولت اصلاحات بهترین دولت تاریخ ایران است

دکتر احمدیان نیز در مراسم افتتاحییه ستاد دکتر همتی خاطرنشان ساخت: همه مردم امروز باید نه برای یک شخص بلکه برای دفاع از جمهوریت نظام برخیزند.

وی افزود:بسیاری از این کاندیداهای فعلی حتی مفاهیم اولیه علم اقتصاد و سیاست بین الملل را نمی دانند.

احمدیان تاکید کرد: به مدیران دولت روحانی صریحا می گویم فکر نکنید با نزدیک شدن به نماینده ها یا ستاد رقبا در دولت بعد جایگاهی خواهید داشت و تردید نکنید همه شما را جارو خواهند کرد.

وی اعلام داشت: دولت اصلاحات و دو خرداد بهترین دولت تاریخ ایران در قبل و بعد از انقلاب بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها