موج
کدخبر : ۳۸۱۶۰۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381605

برای اولین بار در هرمزگان؛

استاندار هرمزگان، گفت: برای اولین بار در هرمزگان انتخابات شورای شهر بندرعباس به صورت الکترونیکی انجام خواهد شد که از این طریق بسیار آسان نتیجه تعیین و مشخص خواهد شد و قطعا می تواند تجربه ی بسیار خوبی برای مردم باشد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، فریدون همتی استاندار هرمزگان در اولین روز از برگزاری  (طرح رسانه ای دعوت جشن انتخابات هرمزگان) در جمع اصحاب رسانه اذعان داشت: هر ایرانی زمانی که به تاریخ  و گذشته کشور  ورود می کند هر جا پیروزی، عزت، موفقیت و عظمت کشور ایران را می ببیند احساس افتخار می کند.

وی ادامه داد: دوران 42 ساله پیروزی انقلاب اسلامی و حضور بی بدلیل مردم، درخشان ترین ایام تاریخ کشور ایران با توجه به همه دسیسه ها و دشمنی ها و توطعه ها بوده است.  

همتی گفت: دشمنان چشم انداز و آرمان های امام را خوب فهمیدند و دریافتند که اگر مردم در این مسیر قرار گیرند چه اتفاقی خواهد افتاد، دشمنان انقلاب امروز و روزهای آینده را دیده بودند و می دانند نمی توانند مقابل این نظام و انقلاب بایستند.

وی با اشاره به اقتدار و نقش مهم کشور در رخداد های بین المللی، افزود: امروز کشور ایران در دور ترین نقاط دنیا تاثیر گذار است، مردم برای این کشور و انقلاب هزینه داده اند و پای آن خواهند ایستاد. 

استاندار هرمزگان اذعان داشت: انتخابات به مردم این حق را داده است که پای صندق های رای بیایند و در انتخاب آینده خود شریک باشند زیرا که همه اتفاقات در کشور تحت تاثیر انتخاب مستقیم و غیر مستقیم مردم است. 

وی ادامه داد: این انقلاب با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی ایفای نقش می کند و از همین رو هر ایرانی وظیفه دارد برای حفظ عزت و عظمت کشور در این انتخابات شرکت کند تا از هر حربه ای که دشمن قصد دارد آرمان های انقلاب را کم رنگ کند مصون بمانند.

همتی گفت: انتخابات یکی از ارزشمندترین ارزش های انقلاب اسلامی است که این حق را به مردم داده است تا آینده ی خود را تعیین کنند، بنابر این مردم قطعا بر اهمیت انتخابات واقف هستند و می دانند که میراثی است که از سوی شهیدان و رهروان انقلاب برایشان جاودان مانده است.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه داشتن امنیت، آرامش و سلامت انتخابات شعاری است که از سوی ناظرین باید رعایت شود و بدون جانب داری امانت داری کنند، افزود: یک هزار و ۵۵۴ شعبه ثابت و سیار انتخابات در استان برپا خواهد شد و  احراز هویت برای رای گیری به صورت آنلاین صورت می گیرد، با توجه به شرایط کرونا آماده ی خدمت رسانی هستیم.

همتی تشریح کرد: برای اولین بار در هرمزگان انتخابات شورای شهر بندرعباس به صورت الکترونیکی انجام خواهد شد که از این طریق بسیار آسان نتیجه تعیین و مشخص خواهد شد و قطعا می تواند تجربه ی بسیار خوبی برای مردم باشد.

وی خاطر نشان کرد: در آستانه انتخابات هستیم و برخی سعی می کنند با ایجاد موج های منفی در فضاهای مجازی توجه مردم را به سمت و سوی دیگر جلب کنند، از همین رو از مردم می خواهیم به این مسائل توجه نکنند و اگر این انقلابی که در کشور ما ایجاد شد در کشورهای غربی رخ می داد قطعا نمی توانستند آن را سر و پا نگه دارند. 

فریدون همتی با بیان اینکه مشکلاتی وجود دارد اما مردم برنده هستند و انقلاب به ثمر رسیده است و دستاوردهای ما، پیروزی برای رهبر و ملت است، گفت: همین که توانستیم مشاغل را در دوران کرونا حفظ کنیم و مردم در تهیه کالاهای اساسی در مضیقه نبوده اند و قفسه های فروشگاه ها خالی نبود به معنی پیروزی است.

وی ادامه داد: افزایش اشتغال و افتتاحیه های که هر چند وقت در کوتاه مدت در سطح کشور صورت می گرفت به معنی پیروزی است، حیف است که در ایام انتخابات این پیروزهای را مد نظر قرار ندهیم.

استاندار هرمزگان در پایان گفت: زیر ساخت ها و مسائل مهم با توجه به شرایط کرونا و تحریم بهبود پیدا کرد و متوقف نشد مسائل کوچک نیز حل خواهد شد، رسانه ها باید مردم و جوانان را به آینده ی روشن پیش رو امیدوار کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها