موج
کدخبر : ۳۸۱۵۱۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381512

به منظور مدیریت برق مصرفی در تابستان،

هوشنگ بازوند گفت: به منظور مدیریت ساعت پیک مصرف برق در کرمانشاه از فردا تمام ادارات استان از 6:30 صبح تا 13:30 ظهر فعال خواهند بود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه از تغییر ساعات کار ادارات کرمانشاه از فردا (18 خرداد) خبر دادو گفت: هفته گذشته در ستاد بحران استان مصوب کردیم که برق مشترکین خانگی تحت هیچ شرایطی نباید قطع شود، اما با افزایش مصرف و فشار کمبود برق، در صورت ادامه این روند امکان قطع برق ادارات، صنایع و حتی بخش خانگی هم وجود دارد.

وی افزود: در این شرایط چاره ای جز مدیریت ساعت پیک مصرف نداریم، بنابراین از فردا (18 خرداد) ساعت کاری ادارات استان تغییر خواهد کرد.

بازوند تصریح کرد: از فردا تمام ادارات استان از 6:30 صبح تا 13:30 ظهر فعال خواهند بود.

استاندار کرمانشاه تاکید کرد: این تغییر ساعت کاری، شامل تمام ادارات، بانک ها، بخش های نظامی و انتظامی و ... خواهد بود.

بازوند در خصوص مدت اجرای این تغییر ساعت هم گفت: فعلا تا اطلاع ثانوی ساعت کاری ادارات به اینصورت خواهد بود و این مدت ممکن است 15 روز تا یک ماه نیز به طول بیانجامد، تا زمانی که از پیک مصرف برق عبور کنیم.

استاندار کرمانشاه در ادامه با اشاره به ممنوعیت استفاده از دستگاه های سرمایشی با مصرف برق بالا در ادارات استان گفت: متاسفانه دراین زمینه برخی دستگاه ها تخلف داشته اند.

وی افزود: در این رابطه 25 دستگاه مختلف شناسایی و برق آنها قطع شده و قطعا برخورد قانونی با آنها صورت خواهد گرفت.

بازوند در پایان از مردم خواست در زمینه صرفه جویی در مصرف برق همکاری داشته باشند و ابراز امیدواری کرد با همکاری مردم هرچه سریعتر استان پیک مصرف برق را پشت سر گذاشته و وضعیت به حالت عادی برگردد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها