موج
کدخبر : ۳۸۱۴۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381404

اسد قاسمی:

فرماندار شهرستان مهران گفت: ستاد مدیریت بحران این شهرستان در پی وقوع زلزله ۵.۲ ریشتری در بخش صالح آباد به حالت آماده باش درآمد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، اسد قاسمی فرماندار شهرستان مهران افزود: در پی وقوع زلزله ۵.۲ ریشتری صبح امروز یکشنبه بخش صالح آباد که در شهرستان مهران نیز احساس شد، تمامی عوامل ستاد مدیریت بحران شهرستان با تشکیل جلسه فوق‌العاده به حالت آماده باش کامل درآمد.

وی با اشاره به اینکه تاکنون گزارشی از خسارت زمین‌لرزه صالح‌آباد دریافت نشده است، اظهار داشت چند تیم ارزیاب به محل زمین‌ لرزه اعزام شده‌اند و تاکنون گزارشی از خسارت جانی دریافت نشده است.

فرماندارشهرستان مهران تصریح کرد: ستاد مدیریت بحران اکنون متشکل از عوامل جمعیت هلال احمر، سازمان آتش نشانی و عوامل انتظامی با حضور در پایگاه‌های خود در حالت آماده باش کامل قرار دارند.

قاسمی خاطرنشان کرد: از مردم درخواست می‌شود تا ضمن حفظ آرامش، اخبار و اطلاعات را تنها از مراجع رسمی پیگیری کرده و پروتکل‌های بهداشتی را نیز رعایت کنند.

شایان ذکر است که وقوع زلزله در بخش صالح آباد مهران، در تمامی مناطق شهرستان های حوزه شمالی استان ایلام احساس شد و برخی از مردم منازل خود را ترک کرده به خیابان‌ها و بوستان ها آمدند.

همچنین مدیرکل ستاد بحران استانداری ایلام گفت: گروه های امدادی و خدماتی همچون جمعیت هلال احمر و اورژانس به منطقه و کانون اصلی زلزله صالح آباد اعزام شده اند.

آیت قیصربیگی مدیرکل ستاد بحران استانداری ایلام افزود:هنوز گزارشی مبنی بر خسارت های جانی و مالی از ساکنان کانون زلزله مخابره نشده و موضوع در دست بررسی است.

وی از مردم به ویژه ساکنان کانون زلزله خواست ضمن حفظ خونسردی خود، طی ساعات آینده در فضاهای باز باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها