موج
کدخبر : ۳۸۱۱۶۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381168

اکبر بهنام جو:

استاندار اردبیل گفت: احداث هتل پنج ‌ستاره در اردبیل باعث جهش اقتصادی و رونق تمام اقشار خواهد شد که تلاش و جدیت بر حمایت از سرمایه‌ گذار این طرح است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، اکبر بهنام جو ، استاندار اردبیل در بازدید از محل احداث پروژه هتل پنج‌ستاره در شورابیل گفت: از مهمترین اولویت‌ها در راستای توسعه استان به ویژه در بخش گردشگری جذب سرمایه‌گذار بوده و تلاش لازم در این زمینه انجام می‌شود.

وی حضور سرمایه‌گذاران در استان را مهم دانست و افزود: با توجه به ظرفیت‌های استان در بخش گردشگری و حضور گردشگران مختلف داخلی و خارجی در استان، جذب سرمایه‌گذار می‌تواند زمینه را برای ارتقای زیرساخت‌های گردشگری فراهم آورد.

استاندار اردبیل با اشاره به ضررت احداث هتل پنج‌ستاره در اردبیل گفت: احداث هتل پنج‌ستاره در اردبیل باعث جهش اقتصادی و رونق تمام اقشار خواهد شد که تلاش و جدیت بر حمایت از سرمایه‌گذار این طرح در راستای تسریع در عملیات اجرایی پروژه است.

نادر فلاحی، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل نیز در این بازدید با تشریح پروژه و اقدامات انجام شده برای آن بیان کرد: این اداره ‌کل همکاری و مشارکت لازم با سرمایه‌گذاران را برای رونق بخش گردشگری استان انجام می‌دهد.

وی هتل پنج‌ستاره را از نیازمندی‌های استان اردبیل برای رونق گردشگری خارجی برشمرد و افزود: با بهره‌برداری از این هتل می‌توانیم شاهد برگزاری رویدادهای بین‌المللی در استان و میزبانی از گردشگران و میهمانان خارجی در این هتل باشیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها