موج
کدخبر : ۳۸۰۹۴۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380944

مدیر شهرداری ناحیه ویژه بهاران سنندج گفت: عملیات احداث بیش از 10 هزار مترمربع فضای سبز در شهرک بهاران سنندج آغاز شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، عابدین لطفی صبح امروز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اعلام این مطلب اظهار کرد: بلوار 22 بهمن یکی از بلوارهای اصلی واقع در شهرک بهاران است.

وی تصریح کرد: در راستای توسعه سرانه فضای سبز و بهسازی معابر سطح ناحیه عملیات احداث حریم سبز خیابان پیروزی در سال‌جاری آغاز شده است.

مدیر شهرداری ناحیه ویژه بهاران سنندج از آغاز عملیات احداث بیش از 10 هزار مترمربع  فضای سبز در سطح ناحیه ویژه بهاران خبر داد و گفت: تکمیل و اصلاح فضای سبز بلوار 22 بهمن حدفاصل سه راه پاوان تا ابتدای خیابان بوستان به متراژ 2 هزار و 300 مترمربع یکی از این معابر است.

لطفی خاطرنشان کرد: 200 مترمربع کف سازی پیرتاژ، 850 مترمربع کف‌سازی به صورت موزاییک، یک هزار و 400 مترطول جدول کاری، احداث دیوار دایره ای بزرگ از سنگ پیرتاج به ارتفاع 50 سانتی متر، نصب 10 عدد سطل زباله، جانمایی 12 ست نیمکت و تامین روشنایی با 30 تیر پارکی به ارتفاع 3 متر و کاشت 45 اصله نهال از جمله فعالیت‌ها برای تکمیل عملیات احداث فضای سبز این بلوار است.

وی همچنین به احداث 5 هزار مترمربع فضای سبز در بلوار حمدی بالاتر از دلتای دانشجو اشاره نمود و گفت: مساحت فضای سبز آن 3 هزار مترمربع بوده و 2 هزار مترمربع کف فرش با موزاییک و 700 متر جدول‌گذاری برای تکمیل آن انجام خواهد شد.

مدیر شهرداری ناحیه ویژه بهاران سنندج افزود: نصب 15 عدد نیمکت، 12 عدد سطل زباله، تامین روشنایی با 4 تاور 9 متری و کاشت 90 اصله درخت نیز در این معبر انجام خواهد شد.

لطفی گفت: عملیات احداث حریم سبز بلوار حمدی روبروی کتابخانه برهان عالی با متراژ 3 هزار و 200 مترمربع نیز با مساحت یک هزار و 200 مترمربع فضای سبز، اجرای 2 هزار مترمربع کف فرش موزاییک و 700 متر طول جدول‌گذاری نیز آغاز شده است.

وی اضافه کرد: نصب 8 عدد نیمکت، 6 سطل زباله پارکی و تامین و اجرای روشنایی با 2 عدد تاور 9 متری و کاشت 65 اصله درخت برای تکمیل عملیات احداث فضای سبز انجام خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها