موج
کدخبر : ۳۸۰۸۸۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380884

رامین صادقی خبر داد:

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: طی دو ماهه نخست امسال بیش از 35 هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی استان انجام شده است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، رامین صادقی ، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل در خصوص توزیع کالاهای اساسی در جلسه تنظیم بازار استان گفت: طی دو ماهه نخست امسال مقدار یک هزار و 101 تن برنج، یک هزار و 170 تن شکر، 42 تن گوشت قرمز و 2 هزار و 800 تن روغن خوراکی از جمله کالای اساسی تنظیم بازار می باشد که پس از جذب در سطح عرضه توزیع گردیده است.

وی در ادامه ضمن تشریح عمکرد حوزه نظارت و بازرسی سازمان صمت استان اردبیل از تشکیل یک هزار و 355 پرونده تخلف صنفی در طول دو ماهه نخست امسال خبر داد و افزود: از اول فروردین ماه تا پایان اردیبهشت ماه سالجاری بیش از 35 هزار و 673 مورد بازرسی از واحدهای صنفی اعم از تولیدی و توزیعی انجام شده که در جریان این بازرسی ها  یک هزار و 208 مورد پرونده تخلف صنفی به ارزش 125 میلیارد و 324 میلیون و 622 هزارو 745 ریال تشکیل و جهت رسیدگی و صدور رای به تعزیرات حکومتی استان ارسال گردید.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل تصریح کرد: در مدت زمان یاد شده 110 مورد گشت مشترک با دستگاه های ذیربط در جهت مدیریت، کنترل و تنظیم بازار صورت گرفته است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها