موج
کدخبر : ۳۸۰۶۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380659

محمدصادق معتمدیان:

استاندار خراسان رضوی بیان کرد: لازمه عبور از شرایط فعلی کشور، انسجام، همدلی و همزبانی است که با یکدیگر راهکار پیدا کرده و با استفاده از ظرفیت‌ها برای حل مشکلات اقدام کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان رضوی در جلسه رفع موانع و مشکلات اتحادیه‌ها و تشکل‌های بخش کشاورزی که در محل دفتر استاندار برگزار شد با اشاره به شرایط فعلی کشور اظهار کرد: لازمه عبور از این دوران، انسجام، همدلی و همزبانی است که با یکدیگر راهکار پیدا کرده و با استفاده از ظرفیت‌ها برای حل مشکلات اقدام کنیم.

محمدصادق معتمدیان با تاکید بر ضرورت ساماندهی موضوع برق در حوزه کشاورزی، افزود: یکی از اولویت‌های ما توجه به بخش کشاورزی به صورت عام است و در این راستا همچنین خراسان رضوی از مهم‌ترین قطب‌های دامداری کشور به شمار می‌رود.

وی همچنین با عنایت به اخذ سهمیه نهاده‌های مازاد و پیگیری برای افزایش آن، دستگاه‌های مربوطه را مکلف به پیگیری مستمر برای ورود نهاده به استان و توزیع سریع بین دامداران کرد.

در خاتمه گفتنی است: افزایش تسهیلات بانکی بخش کشاورزی، پیگیری برگزاری جلسه عملیاتی برای مشکلات آب در حوزه کشاورزی و اتخاذ راهکارهای اجرایی از جمله موضوعات مورد بحث و تبادل نظر شده در این جلسه بود.

همچنین تصریح کرد: در بحث قطعی‌های اخیر برق با هماهنگی شرکت برق و جهاد کشاورزی جلسات هماهنگی انجام شود و بدون هماهنگی قطعی برق صورت نگیرد و همچنین مقرر شد مشکلات و موانعی که در سطح ملی قابل حل است مورد جمع بندی قرار گیرد و به مراجع ملی نظیر معاونت اقتصادی ریاست جمهوری و وزارت جهاد کشاورزی منعکس شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها