موج
کدخبر : ۳۸۰۶۳۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380632

مجتبی بذرافشان مقدم:

رییس ستاد انتخاباتی آیت الله رییسی در خراسان رضوی عنوان کرد: مقام معظم رهبری در تمام انتخابات‌ها، اولین اولویت را حضور و مشارکت مردم و انتخاب اصلح را در اولویت بعدی مطرح کردند.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، مجتبی بذرافشان مقدم رییس ستاد انتخاباتی آیت الله رییسی در خراسان رضوی اعلام کرد: ستاد انتخاباتی آیت‌الله رئیسی رسما در مشهدمقدس آغاز به کار کرده است و امروز اهمیت انتخابات ناشی از نقش آن در تعیین سرنوشت کشور و تاثیرات آن در منطقه و جهان است.

مجتبی بذرافشان مقدم در ادامه اظهار کرد: حضور و مشارکت حداکثری مردم می‌تواند این نقش موثر را برجسته‌تر کند و مقام معظم رهبری در تمام انتخابات‌ها، اولین اولویت را حضور و مشارکت مردم و انتخاب اصلح را در اولویت بعدی مطرح کردند وحضور حداکثری سبب تقویت جایگاه جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان است.

رییس ستاد انتخاباتی آیت الله رییس در خراسان رضوی تصریح کرد: آیت‌الله رئیسی، در هنگام ثبت نام گفتند رقیب کاندیدای خاصی نیستند و رقیب اصلی ایشان ناکارآمدی و فساد در وضع نابسامان اقتصادی و سایر شئونات کشور است.ثبت‌نام دیرهنگام وی برای انتخابات، به سبب دعوت اقشار مختلف مردم و نخبگان بود.

بذرافشان تصریح کرد: با حضور آقای رئیسی جوش و خروش بیشتری ایجاد شد و احساس مشارکت نیز بالاتر رفت؛ مزیت ایشان در قیاس با سایر کاندیداها، برنامه و کارنامه آیت الله رئیسی است وکارنامه پربارتر آیت الله رئیسی نسبت به سایر کاندیداها حداقل در دو مسئولیت اخیر ایشان درخشان بوده است.همچنین توجه ویژه‌ای به استفاده از جوانان در مناصب مدیریتی دارد.

وی بیان کرد: برآوردها و گمانه‌زنی‌هایی درباره میزان مشارکت مردم در انتخابات صورت گرفته است که به نظر می‌رسد حداقل ۵۵ درصد مشارکت در انتخابات خواهیم داشت و باید تلاش کنیم این میزان مشارکت را افزایش دهیم؛هماهنگی میان ستادهای پرتعداد مردمی برای آیت الله رئیسی به صورت ویژه‌ای در حال انجام است.

بذرافشان اظهار داشت: در ساختار ستاد دو شورا پیش‌بینی کردیم؛ یک شورا راهبردی و دیگری ستاد هماهنگی برای ستادهای مردمی؛در شورای راهبردی از نخبگان و شخصیت های حقوقی سرشناس استفاده کردیم.

وی همچنین گفت: در شورای هماهنگی ستادهای مردمی نیز هماهنگی میان همه ستادها صورت می‌گیرد؛ درباره نحوه تبلیغات و تجمعات با توجه به شرایط کرونایی،  تجمعات حضوری مقدور نیست و اگر برنامه‌ای باشد در فضای باز خواهد بود زیرا تجمعات در فضای بسته مورد تایید ما نیست.

بذرافشان در خاتمه با اشاره به اینکه از همه اشخاص، احزاب و گروه‌ها دعوت می‌کنیم در صورت تمایل به ستاد آیت‌الله رئیسی بپیوندند بیان کرد: با توجه با تاکیدات ستاد آیت الله رئیسی برای پیشگیری از هزینه‌های غیرضروری و نامتعارف، بیشترین فعالیت‌ها در فضای مجازی خواهد بود و برای تبلیغات حضوری نیز برنامه‌ریزی‌هایی صورت گرفته تا با کمترین هزینه و بیشترین‌ بازدهی باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها