موج
کدخبر : ۳۸۰۶۰۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380608

رییس شورای وحدت نیروهای انقلاب در کرمانشاه:

حجت الاسلام حجت اله فاضلی گفت: شورای وحدت در انتخابات پیش رو به دنبال گزینه ای است که بتواند محور وحدت نیروهای انقلاب باشد و به جرات می توان اذعان کرد که اکثریت نیروهای انقلابی بر روی انتخاب حجت الاسلام رئیسی اجماع دارند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، رییس شورای وحدت نیروهای انقلاب در کرمانشاه هدف اصلی این شورا وحدت آفرینی میان جریان های همسو با انقلاب عنوان کرد و ابراز داشت: در این راستا کمیته های مختلف در قالب کمیته های اصناف، پزشکان، دانشجویان، روحانیت و ... در این شورا با هدف جذب مشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو فعال شده اند.

حجت الاسلام فاضلی با تاکید بر اینکه هم شورای ائتلاف و هم شورای وحدت روی آقای رییسی اتفاق نظر دارند و حضور ایشان را زمینه ای برای رفع و دفع بسیاری مشکلات ایجاد شده در جامعه می دانند، خاطرنشان ساخت: با توجه شعار حجت الاسلام رییسی بر مبنای دولت قوی، مردم قوی قرار داده شده و خدمت صادقانه و بی منت به مردم را سرلوحه کارهای خود قرار داده اند، این امید می رود فضای شور و نشاط و امید بیش از پیش در میان آحاد مردم نمود پیدا کند که بیشتر حول محور رفع مشکلات معیشتی و اقصادی کشور خواهد چرخید.

 

فاضلی گفت: در منش آقای رییسی کسب رضایت اربابان قدرت معنایی ندارد و تنها خدمت به مردم و تلاش برای رفاه آنها در اولویت قرار دارد.

رییس شورای وحدت نیروهای انقلاب استان کرمانشاه با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: امیدواریم در این انتخابات فردی به عنوان رییس جمهور انتخاب شود که بتواند مشکلات مدیریتی درون جامعه را حل کرده و اسباب لازم برای اعتلای جامعه را حفظ کرد و مردم باید بدانند که انتخاب ساده آنها که شاید نهایتا چند دقیقه ای وقت برای آن در پای صندوق می گذارند، در سرنوشت چندسال آنها نقش دارد، چیزی که در سالهای اخیر به وضوح آن را شاهد بودیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها