موج
کدخبر : ۳۸۰۵۲۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380529

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری همدان؛

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری همدان با اشاره به اهمییت انتخابات و مشارکت درآن، گفت: شرکت در انتخابات به مثابه حضور در دفاع مقدس است و صحنه های مختلف نبرد است بنابراین باید زمینه حضور حداکثری مردم در این رویداد مهم فراهم شود.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، مصطفی آزادبخت، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری همدان روز یکشنبه در نشست اعضای ستاد انتخابات استان همدان افزود: به طور حتم انتخابات موافقان و مخالفانی دارد اما افراد گلایه مند باید حواس شان باشد تا ناخواسته آب در آسیاب دشمن نریزند.

وی افزود: پیامد حضور حداکثری مردم در انتخابات ۱۴۰۰ برای نظام بسیار ارزشمند و مفید است چرا که به گفته رهبر فرزانه انقلاب «انتخابات آبروی انقلاب اسلامی است».

وی با بیان اینکه رهبری فرزانه انقلاب با هدایت های خود حتی کشورهای خارجی را هم نجات دادند تاکید کرد: همه ما مکلف به تشویق و ترغیب مردم برای حضور حداکثری در انتخابات امسال هستیم.

آزادبخت اضافه کرد: شرکت در انتخابات به مثابه حضور در دفاع مقدس است و صحنه های مختلف نبرد است بنابراین باید زمینه حضور حداکثری مردم در این رویداد مهم فراهم شود.

وی با بیان اینکه مجریان انتخابات مکلف به برقراری امنیت و سلامت برای حضور مردم هستند ادامه داد: سیاست استان پرداختن به اصل خدمت گذاری، دوری از حاشیه سازی است و به گفته مسئولان ملی هیچ استانی مثل همدان وفاق و همدلی بین مسئولان آن حاکم نیست.

رییس ستاد انتخابات استان همدان افزود: وفاق و همدلی موجود در استان همدان باید زمینه ای برای مشارکت حداکثری مردم شود بنابراین هر یک از افراد تعداد زیادی از نزدیکان را برای حضور در انتخابات تشویق کنند.

آزادبخت اضافه کرد: دشمن درصدد ناامن کردن کشور است اما با توجه به اینکه امنیت خواست مردم، دولت و حکومت است این اشتراک وجه سبب شده به خوبی از امنیت صیانت کنیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها