موج
کدخبر : ۳۸۰۵۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380507

احسان ارکانی:

رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی: پروژه فرودگاه شهرستان نیشابور در زمره پروژه‌های عمرانی قدیمی در این شهرستان بوده و از مطالبات و آرزوهای مردم است که امید زیادی به تحقق و اجرایی شدن آن دارند.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، احسان ارکانی رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی عنوان کرد: یکی از معضلاتی که در نیشابور با آن روبرو هستیم این است که سال‌هاست برخی طرح‌های هادی روستایی بازبینی نشده و از این زاویه برخی روستاهای شهرستان دچار مشکلات اساسی شده‌اند.

احسان ارکانی در ادامه بیان کرد: جلسات متعددی در این زمینه برگزار شده و در حوزه عمرانی استانداری خراسان رضوی نیز این مسائل را مطرح کرده‌ایم تا زودتر به نتیجه برسد و از اتلاف هزینه جلوگیری شود.

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی همچنین افزود: در سفر نایب رئیس مجلس شورای اسلامی به نیشابور نیز این مسئله را مطرح کردیم و قرار است در اسرع وقت نسبت به بازنگری طرح‌های هادی روستایی شهرستان نیشابور اقدامات لازم صورت گیرد.

وی اولویت دیگر را مسئله انبار گمرک نیشابور عنوان و تصریح کرد: معضل انبار گمرک شهرستان بسیار قدیمی بوده و نیاز به حل و فصل نهایی شد و خوشبختانه با رایزنی‌های قانونی صورت گرفته این مسئله نیز برطرف شد.

رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی در ادامه با اشاره به وضعیت پروژه فرودگاه شهرستان نیشابور نیز تاکید کرد: این پروژه در زمره پروژه‌های عمرانی قدیمی در شهرستان نیشابور و در زمره مطالبات و آرزوهای مردم شهرستان است که امید زیادی به تحقق و اجرایی شدن آن دارند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تصریح کرد: از مدت‌ها قبل در زمینه اجرای این مصوبه رایزنی‌های متعددی صورت گرفته و در سفر نیکزاد به نیشابور نیز این مسئله را مجدانه پیگیری کردیم و خوشبختانه اینک صدور مجوز آن مراحل نهایی خود را دنبال می‌کند.

ارکانی در خاتمه اظهار کرد: سرمایه‌گذار پروژه فرودگاه شهرستان نیشابور یک فرد است و متعلق به بخش خصوصی است و در مجموع نظر مثبتی نسبت به نهایی شدن این پروژه وجود دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها