موج
کدخبر : ۳۸۰۲۷۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380277

محمدرضا هاشمی:

فرماندار مشهد بیان کرد: دو اولویت مهم ما در فرمانداری مشهد برای انتخابات پیش رو در ۲۸ خردادماه امسال، حفظ امنیت و تامین بهداشت و سلامت رای‌دهندگان و برگزارکننده انتخابات می باشد.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، محمدرضا هاشمی فرماندار مشهد اعلام کرد: انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شورا‌های اسلامی شهر و روستا دارای چهار رکن مشارکت، رقابت، امنیت و سلامت است که با توجه به همه گیری کرونا و خطرات ناشی از آن، اقدامات ویژه‌ای توسط عوامل اجرایی انتخابات در مشهد در نظر گرفته شده است.

محمد رضا هاشمی در ادامه افزود: افزایش تعداد شعب اخذ رای و پیش بینی برپایی شعب رای در مکان‌ها و محوطه‌های باز مانند مدارس، دانشگاه ها، سالن‌های ورزشی و مساجد دارای محوطه و سقف بلند، از اقدامات فرمانداری برای رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در روز برگزاری انتخابات است.

فرماندار مشهد تصریح کرد: برای شعب سیار رای گیری انتخابات در مشهد نیز پیش بینی شده که چندین دستگاه اتوبوس با برداشتن صندلی ها، آماده سازی شود و علاوه بر این مقادیر مورد نیاز ماسک و مواد ضدعفونی برای استفاده در شعب اخذ رای مشهد تهیه شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها