موج
کدخبر : ۳۸۰۲۴۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380241

آتشپاد دوم مهدی رضایی:

معاون عملیات آتش‌نشانی مشهد بیان کرد: آتش‌نشانان چندین ایستگاه و تیم تخصصی مواد شیمیایی آتش‌نشانی مشهد به همراه پرسنل آتش‌نشانی بخش رضویه در تلاشی نفس‌گیر و چند ساعته، حریق را مهار کردند.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، آتشپاد دوم مهدی رضایی معاون عملیات آتش‌نشانی مشهد از وقوع آتش‌سوزی در کارخانه تولید گوگرد در حومه شهر مشهد خبر داد.

آتشپاد دوم مهدی رضایی اظهار کرد: این دومین بار است که چنین حادثه‌ای در کمتر از یک هفته در این مکان رخ می دهد.

وی همچنین ادامه داد: آتش‌نشانان چندین ایستگاه و تیم تخصصی مواد شیمیایی آتش‌نشانی مشهد به همراه پرسنل آتش‌نشانی بخش رضویه در تلاشی نفس‌گیر و چند ساعته، ضمن مهار حریق ماده شیمیایی گوگرد در محوطه و سوله بسته بندی این محصول در یک کارخانه در شرق شهر مشهد از سوختن و انتشار گازهای سمی متصاعد شده از این ماده سمی در محیط جلوگیری به عمل آورده‌اند.

رضایی افزود: پس از اتمام عملیات، تهویه و ایمن‌سازی محل را انجام داده که خوشبختانه با سرعت عمل آتش‌نشانان به کسی آسیبی نرسید.

معاون عملیات آتش‌نشانی مشهد خاطرنشان کرد: این آتش‌سوزی برای دومین بار است که در کمتر از یک هفته در این محل رخ می‌دهد که نظارت و پیگیری مالکان و متولیان امر را برای جلوگیری از تکرار چنین حوادثی طلب می‌کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها