موج
کدخبر : ۳۸۰۰۳۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380037

اکبر بهنام جو خبر داد:

استاندار اردبیل گفت: یک هزار و ۷۸۶ صندوق اخذ در استان اردبیل آرای مردم را جمع آوری می کند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، اکبر بهنام جو ، استاندار اردبیل با بیان اینکه جمعیت استان یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفر است که یک میلیون نفر واجد شرایط رای دادن هستند گفت: یک هزار و ۷۸۶ صندوق اخذ رای در استان اردبیل آرای مردم را جمع آوری می کند.

وی افزود: شش هزار و ۷۴۲ نفر  داوطلب شوراهای شهر و روستا هستند که ۱۶۵ عضو شورای شهر و سه هزار و ۲۵۲ عضو شورای روستا انتخاب می شوند.

استاندار اردبیل گفت: انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال گذشته در سلامت کامل برگزار شد و امسال نیز تمامی امکانات برای برگزاری سالم انتخابات فراهم است.

بهنام جو با اشاره به اقدامات انجام گرفته در استان در راستای کنترل و مدیریت کرونا خواستار پرهیز نامزدهای انتخاباتی از برگزاری محافل تبلیغاتی در فضای سربسته شد.

وی تصریح کرد: پیک چهارم کرونا با همکاری نیروهای بهداشتی ، بسیج و مسوولان استان در حال فروکش بوده و لازم است با رعایت سلامت و امنیت مراقبت های لازم را در این خصوص به عمل آوریم.

استاندار اردبیل با بیان اینکه ورود به عرصه انتخاباتی مستلزم ارایه برنامه از سوی نامزدها است ، افزود: مردم با اطلاع از برنامه های نامزدها می توانند در انتخاب افراد با آگاهی وارد شده و اقدام کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها