موج
کدخبر : ۳۷۹۸۸۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379883

داور بستام:

نماینده مجری طرح احیا و تعادل بخشی شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: در دو ماهه اول امسال 15 حلقه چاه غیرمجاز در سطح استان مسدود شده است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، داور بستام ، نماینده مجری طرح احیا و تعادل بخشی شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: در دو ماهه اول امسال 15 حلقه چاه غیرمجاز در سطح استان مسدود شده و 50 دستگاه کنتور هوشمند و حجمی بر روی چاه ها نصب شده است.

وی با بیان اینکه با انسداد این 15 حلقه چاه غیرمجاز ۲۵۰ هزار متر مکعب در مصرف آب صرفه جویی شده است، تصریح کرد: به منظور مدیریت و نظارت دقیق بر منابع آب زیرزمینی و حفظ و صیانت از این منابع 30 دستگاه کنتور هوشمند نیز در ماه های آتی بر روی چاه های مجاز سطح استان نصب خواهد شد.

نماینده مجری طرح احیا و تعادل بخشی شرکت آب منطقه ای اردبیل با اشاره به تلاش های شبانه روزی گروه های گشت و بازرسی و همکاری مسئولین قضایی و انتظامی در سطح استان اظهار داشت: شرکت آب منطقه ای اردبیل با توجه به وظیفه ذاتی خود بر اساس قانون و وقوع خشکسالی با هر گونه تخلف در زمینه آب های سطحی و زیرزمینی با اهتمام جدی برخورد قانونی خواهد کرد.

بستام با تاکید بر تداوم عملیات انسداد چاه های غیرمجاز در سطح استان تا مسدود کردن بقیه چاه های غیرمجاز از مسلوب المنفعه شدن تمامی چاه های غیرمجاز با همکاری مراجع قضایی خبر داد.

وی همچنین با اشاره به فعالیت های نیروهای گشت و بازرسی در سطح استان یادآور شد: به همت این نیروها در اردیبهشت ماه امسال 10 حلقه چاه غیرمجاز در سطح استان مسدود شد و 30 دستگاه کنتور هوشمند و حجمی بر روی چاه های مجاز در سطح استان نصب گردید.

نماینده مجری طرح احیا و تعادل بخشی شرکت آب منطقه ای اردبیل از پلمب ۵ حلقه چاه دارای اضافه برداشت در سطح استان، ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب با ارتقا سواد آبی بهره برداران و اجرای طرح داناب را از دیگر اقدامات طرح احیا و تعادل بخشی شرکت آب منطقه ای اردبیل در استان ذکر کرد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها